ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Prezydent Kielc powołał swoich pełnomocników

27-11-2018

Danuta Papaj  została pełnomocnikiem do spraw finansów, budżetu i przedsiębiorczości. Jest uprawniona i odpowiedzialna za: współpracę z poszczególnymi wydziałami i równorzędnymi komórkami organizacyjnymi Urzędu Miasta Kielce oraz jednostkami organizacyjnymi Miasta Kielce zaangażowanymi w realizację budżetu Miasta Kielce a także ze spółkami prawa handlowego z udziałem Miasta Kielce, w zakresie gospodarki finansowej Miasta Kielce; za udzielanie Prezydentowi Miasta porad i opinii w zakresie gospodarki finansowej i budżetu Miasta Kielce, a w szczególności Urzędu Miasta Kielce i miejskich jednostek organizacyjnych; udzielanie Prezydentowi Miasta porad i opinii w zakresie gospodarki finansowej spółek z udziałem Miasta Kielce; promowanie i wspieranie przedsiębiorczości na terenie Miasta Kielce; promowanie Miasta Kielce jako miejsca przyjaznego przedsiębiorcom; współpracę z organizacjami wspierającymi gospodarczo Miasto Kielce.

Leszek Papaj - pełnomocnik do spraw kontroli i reorganizacji Urzędu Miasta, jest uprawniony i odpowiedzialny za: przeprowadzenie analizy funkcjonowania Urzędu Miasta Kielce, kontrolę działań ratusza  i jego funkcjonowania, przygotowanie i wdrożenie reorganizacji Urzędu Miasta Kielce zgodnych z potrzebami mieszkańców.

Paweł Gągorowski  jest pełnomocnikiem do spraw prawnych i nadzoru właścicielskiego,  uprawnionym i odpowiedzialnym za udzielanie Prezydentowi Miasta porad prawnych w zakresie wszystkich spraw związanych z Urzędem Miasta Kielce i jego funkcjonowaniem oraz jednostek organizacyjnych Miasta Kielce nie posiadających osobowości prawnej, spółek, w których Miasto Kielce posiada udziały.

Pełnomocnikiem prezydenta ds. infrastruktury rowerowej pozostał Tomasz Zboch, powołany  przez prezydenta Wojciecha Lubawskiego. Podobnie - Paweł Kabza nadal pełni funkcję pełnomocnika ds. mobilności miejskiej, zaś Albert Wawrzycki  -  pełnomocnika ds. ochrony informacji niejawnych.

Nieodpłatna Pomoc Prawna