ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Elektroniczna Orkiestra Laboratorium Dźwięku w Muzeum Laurensa Hammonda

28-11-2018

Muzeum Zabawek i Zabawy zaprasza na koncert mikołajkowy w Muzeum Laurensa Hammonda, który odbędzie się 6 grudnia w sali im. Andrzeja Zielińskiego. Zespół Elektroniczna Orkiestra Laboratorium Dźwięku wystąpi na scenie dwukrotnie: o godz. 11.00 i 13.00. Koncert jest prezentem mikołajkowym Muzeum Zabawek i Zabawy, wstęp jest bezpłatny, jednak ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rezerwację telefoniczną pod numerem: 515 335 852. Wydarzenie jest adresowane zarówno do osób indywidualnych, jak i do grup.

„Laboratorium Dźwięku” w trakcie występu wykorzystuje współczesnych 8 keyboardów. W programie koncertu artyści przewidują takie kompozycje, jak: „Preludium i Fuga BWV 553” – J.S. Bacha, także nowsze "Palladio" -  K.Jenkinsa i  "Księżniczka Mononoke" - J. Hisaishi.

Gościem specjalnym koncertu będzie muzealny Mikołaj, który już szykuje się na wyjątkowe wydarzenie i dla każdego gościa przewiduje słodki poczęstunek.

Nieodpłatna Pomoc Prawna