ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Wernisaż wystawy Barbary Żelaznej

04-12-2018

Dom Kultury „Zameczek” zaprasza 7 grudnia 2018 roku o godz. 18.00 na „Artystyczne Impresje w Klimacie”. Wernisaż wystawy malarstwa, witrażu, biżuterii oraz moda autorstwa Barbary Żelaznej połączony z recitalem włoskich tenorów Alberto Amati i Sergio Bettas.

Barbara Żelazna - plastyk pedagog i profilaktyk społeczny. Od lat edukuje artystycznie prowadzać Akademię Plastyczną w Domu Kultury Zameczek. Rozwija talenty młodych artystów oraz prowadzi warsztaty dla dorosłych pragnących spędzić czas na pracy twórczej.

Świat widziany jej oczami pełen jest bogatego wzornictwa i intensywnych barw przenikających się co przejawia się w jej twórczości. Ręcznie szyte tkane czy malowane suknie według własnych projektów pastelowe witraże w starych klimatycznych oknach obrazy oraz misternie wykonana biżuteria to jej artystyczny świat który cały czas zmienia się ewoluuje pobudza wyobraźnię.

Nieodpłatna Pomoc Prawna