ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Urząd Miasta Kielce Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

13-12-2018

Informujemy, że z dniem 30 listopada 2018 roku wygasła umowa z Panem Piotrem Natkańcem dotycząca promowania Miasta Kielce oraz Urzędu Miasta Kielce na portalach społecznościowych. Pan Piotr Natkaniec był założycielem strony o nazwie Miasto Kielce oraz prowadził ją przez ostatnie 7 lat. W związku z wygaśnięciem umowy został założony nowy profil Miasta Kielce, który jest podpięty do oficjalnej strony Urzędu Miasta. W najbliższych dniach ustalony zostanie "Regulamin wewnętrzny oraz zasady zakładania i prowadzenia miejskich fanpage'y oraz podstron należących do Miasta Kielce i Urzędu Miasta w Kielcach na wirtualnych portalach społecznościowych i stronach internetowych".

Pan Piotr Natkaniec zobowiązał się do zmiany nazwy swojej strony, aby uniknąć pomyłki względem oficjalnej strony Urzędu Miasta Kielce. Zobowiązał się także, że jego strona nadal będzie publikowała posty o tematyce miejskiej, mając na względzie społeczność, którą udało się zbudować przez ostatnie lata na jego fanpage'u na Faceboook'u.