ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Urząd Miasta Kielce Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Zmiana czasu pracy niektórych biur ratusza

03-01-2019

Zobacz w  Internetowej Telewizji Kielce

Z dniem 7 stycznia br., zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Kielc, zmianie ulegną dni wydłużonego czasu pracy niektórych komórek Urzędu Miasta Kielce.

Od poniedziałku do środy do godziny 17.00 będzie można załatwiać sprawy w siedzibie ratusza przy Rynku, w Biurach Praw Jazdy oraz Rejestracji Pojazdów, a także w Biurze Obsługi Interesanta od strony pl. Konstytucji 3 Maja, ponadto - w Biurze Dowodów Osobistych oraz Biurze Ewidencji Ludności i Spraw Wojskowych, zlokalizowanych przy ul. Szymanowskiego 6. Dotychczas Biuro Obsługi Interesanta od strony pl. Konstytucji 3 Maja oraz Biuro Rejestracji Pojazdów pracowały dłużej od poniedziałku do piątku.

Od 7 stycznia, w czwartki i piątki wymienione wcześniej komórki, podobnie jak cały Urząd Miasta Kielce, będą czynne do godziny 15.30.

Decyzja o wprowadzeniu zmian w pracy Urzędu nie jest ostateczna. - Zmiany zostaną wprowadzone na okres dwóch - trzech miesięcy. Zobaczymy, jak będzie funkcjonował Urząd - informuje Danuta Papaj, pełnomocnik prezydenta ds. finansów, budżetu i przedsiębiorczości. - Jeżeli będzie potrzeba, będziemy reagować na bieżąco. Prosimy kielczan o informacje, jeżeli uważają, że godziny pracy powinny być inne. Dokonamy kolejnej analizy - dodaje pani pełnomocnik.

Godziny pracy Urzędu Stanu Cywilnego w soboty  nie ulegają zmianie. Rejestracja zgonów prowadzona jest od 9.00 do 14.00, ceremonie ślubne od 9.00 do 17.00.