ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Urząd Miasta Kielce Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Ferie zimowe z Teatrem Kubuś fot. Bartek...

Ferie zimowe z Teatrem "Kubuś"

04-01-2019

Na tegoroczne ferie zimowe Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach przygotował ciekawe propozycje dla dzieci zarówno najmłodszych (już od drugiego roku życia), jak i tych trochę starszych. Będą spektakle cieszące się największą popularnością wśród widzów: „Super Piotruś Pan”, „Akademia Pani Beksy”, „Misiaczek”, „Pan Maluśkiewicz i wieloryb”, „O Rybaku i Złotej Rybce”, „Kopciuszek”, „Mały Tygrys Pietrek”, pantomima dla dzieci „Opowieść o Piotrusiu i Wilku” czy też najnowszy spektakl „Pod adresem marzeń”. Na spektakle grane od wtorku do piątku będą tańsze bilety - 14,00 zł.

Teatr „Kubuś” zaprasza również na bezpłatne warsztaty plastyczne, podczas których studenci Edukacji Wczesnoszkolnej i Przedszkolnej Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach pomogą dzieciom przygotować własnoręcznie wykonane niespodzianki dla swoich Dziadków z okazji ich styczniowego święta. Nie zabraknie również zabawy karnawołowej z bajkowymi zadaniami animacyjnymi i słodkim poczęstunkiem.

www.teatrkubus.pl