Dyżury Prezydenta Bogdana Wenty oraz jego zastępców dla mieszkańców i radnych

08-07-2019

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców oraz przedstawicieli Rady Miasta Kielce, Prezydent Bogdan Wenta do własnego kalendarza oraz swoich zastępców wprowadził stałe elementy, w których swój czas władze miasta będą wykorzystywać wyłącznie na spotkania z mieszkańcami oraz radnymi.

Prezydent Bogdan Wenta z mieszkańcami będzie spotykał się w każdą środę w godzinach 10-15:30, po uprzednim uzgodnieniu terminu przyjęcia w sekretariacie Prezydenta lub przy pomocy formularza elektronicznego. Ta sama forma ustalenia terminu spotkania funkcjonować będzie w przypadku każdego z zastępców. Rezerwacji online można dokonać pod adresem: http://idea.kielce.eu/kalendarz-prezydenta.

Terminy dyżurów dla mieszkańców:
Bogdan Wenta
Prezydent Miasta Kielce
:
środa, godz. 10-15:30 (Rynek 1, pok. 105)

Danuta Papaj
Pierwszy Zastępca Prezydenta Kielc:

środa, godz. 11-15:30 oraz piątek, godz. 11-15:30 (Rynek 1, pok. 108)

Marcin Różycki
Drugi Zastępca Prezydenta Kielc:

środa, godz. 10-15:30 (Strycharska 6, pok. 706)

Arkadiusz Kubiec
Trzeci Zastępca Prezydenta Kielc:

czwartek, godz. 10-15:30 (Rynek 1, pok. 121)

Prezydent Bogdan Wenta pod koniec ubiegłego tygodnia wystosował także zaproszenie do kieleckich radnych, w których zachęca do merytorycznych rozmów na ważne dla miasta tematy. Dyżur dla radnych będzie odbywał się w każdy wtorek w godz. 9.00 -10.00.

- Wprowadzenie dyżurów nie oznacza absolutnie, że będziemy do dyspozycji mieszkańców i radnych wyłącznie w tych godzinach. W pozostałych dniach oczywiście również istnieje możliwość zorganizowania spotkania, ale ze względu na napięty harmonogram, prosimy o wyrozumiałość w przypadku trudności z ustaleniem dogodnego terminu. Dyżury oznaczają jedno - w ich czasie na pewno nie będziemy planowali innych aktywności. Dyżury mogą być odwołane lub przełożone tylko w przypadku wystąpienia ważnych lub niespodziewanych okoliczności - podkreśla Prezydent Wenta.

Stałym punktem kalendarza Prezydenta będzie również odbywające się w każdy poniedziałek (w godz. 9.00 -10.00) Kolegium Prezydenta, czyli  spotkanie organu opiniująco-doradczego. Członkami stałymi kolegium są prezydent miasta, jego zastępcy, skarbnik i sekretarz miasta. W poszczególnych konsultacjach - na zaproszenie prezydenta - będą brali udział także dyrektorzy wydziałów Urzędu Miasta lub jednostek miejskich oraz eksperci.

Lato w Mieście 2019