Śp. Kornel Morawiecki - księga kondolencyjna w ratuszu

04-10-2019

Jeszcze dziś  w Ratuszu wyłożona jest Księga kondolencyjna w związku ze śmiercią śp. Kornela Morawieckiego. Księga znajduje się w holu przy głównym wejściu do Urzędu (od strony Rynku). Będzie dostępna do 15.30.

"Nagła śmierć Pana Marszałka Seniora zaskoczyła opinię publiczną. Odszedł człowiek, który poświęcił swoje życie dla walki o wolność i niepodległą Polskę. Człowiek, którego celem zawsze był kraj zjednoczony, solidarny. Wszyscy odczuwamy brak tego niezwykłego bojownika, który potrafił dzielić się swoim życiowym doświadczeniem. Szczere kondolencje dla najbliższej rodziny. Niech spoczywa w pokoju" - napisał Bogdan Wenta, Prezydent Kielc.

Wpisu do księgi dokonali już także Kamil Suchański, przewodniczący Rady Miasta, Joanna Winiarska, wiceprzewodnicząca Rady Miasta, Katarzyna Suchańska, radna Rady Miasta Kielce oraz mieszkańcy.