Nieodpłatna Pomoc Prawna 2020 - zmiana lokalizacji punktu

30-12-2019

Informujemy, iż punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej przy ul. Miodowej 7  w Kielcach będzie funkcjonował do 31 grudnia br. Z dniem  2 stycznia 2020 r. zostanie uruchomiony punkt Nieodpłatnej Pomocy Prawnej przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 65   w Kielcach. Punkt zlokalizowany będzie w budynku Świętokrzyskiego Centrum Profilaktyki i Edukacji (parter, pokój nr 2). Punkt czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 10:00-18:00, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy.

Z dniem  2 stycznia 2020 r.  zostanie uruchomiony Punkt Nieodpłatnego Poradnictwa Obywatelskiego  przy ul. Młodej 28  w Kielcach  (budynek Urzędu Miasta Kielce, parter, pokój nr 8.) Punkt będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 7:30-15:30,z wyłączeniem dni ustawowo wolnychod pracy.

Nieodpłatne poradnictwo obywatelskie obejmuje w szczególności porady dla osób zadłużonych i porady z zakresu spraw mieszkaniowych oraz zabezpieczenia społecznego. Nieodpłatne poradnictwo obywatelskie obejmuje również nieodpłatną mediację.

Zapraszamy do korzystania z nieodpłatnych porad prawnych. Zapisy na porady prawne pod nr telefonu 41 36 76 703 (od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30, z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy).