Kielecki Obszar Funkcjonalny w latach 2014-2018 w ujęciu statystycznym

10-01-2020

Biuro Zarządzania Funduszami Europejskimi informuje, że został opracowany we współpracy z Urzędem Statystycznym w Kielcach dokument – publikacji pn. „Kielecki Obszar Funkcjonalny w latach 2014-2018 w ujęciu statystycznym”. Opracowanie prezentuje osiągnięte wskaźniki przez 12 gmin Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego w latach 2014-2018 oraz  zmieniające się trendy społeczno- gospodarcze.
Ujęte w Publikacji dane mogą posłużyć jako baza do dalszego programowania i wyznaczenia kierunków rozwoju dla Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego.

Dokument został sfinansowany ze środków projektu "Organizacja i funkcjonowanie Biura Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna 2014-2020.
Publikacja dostępna jest na stronie UM /Gospodarka/Zintegrowane Inwestycje Terytorialne.

Do pobrania:

Kielecki Obszar Funkcjonalny w latach 2014-2018 w ujęciu statystycznym