Internetowa Telewizja Kielce - ITV

Projekt Budżetu Miasta na 2021 rok

Zobacz również:

Ruszyła platforma sprzedaży abonamentów parkingowych
(2020-11-30)
Wystąpienie prezydenta Kielc Bogdana Wenty
(2020-11-27)
Od poniedziałku biblioteki otwarte dla czytelników
(2020-11-27)
Skwer Wolontariuszy oficjalnie otwarty
(2020-11-26)
Zbiórka darów dla pacjentów i mieszkańców DPS
(2020-11-25)
Kielecki Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy
(2020-11-24)
Konkurs "Napisz list do sąsiada" rozstrzygnięty
(2020-11-23)
Trwa budowa szpitala tymczasowego, umowa podpisana
(2020-11-20)
Plany rozwoju Korony Kielce
(2020-11-19)
Kielce szykują się na święta
(2020-11-19)
Drogowcy gotowi na zimę
(2020-11-17)
Nowoczesny plac zabaw przyjazny dla dzieci niepełnosprawnych
(2020-11-16)
Dobre informacje dla rozwoju miasta
(2020-11-13)

Konkurs literacki Próba ze spektaklu...

Żywot Człowieka Poćciwego - Konkurs Literacki odkrywający młode talenty pisarskie

22-05-2020

Fundacja Studio TM i Ośrodek Teatralno Edukacyjny im. M. Reja w Nagłowicach zapraszają do udziału w V edycji ogólnopolskiego Konkursu Literackiego pn.: „Żywot Człowieka Poćciwego…” .

Konkurs adresowany jest do młodzieży w wieku od 13 do 19 lat,  a jego celem -  popularyzacja twórczości młodzieży, wyszukiwanie nowych, młodych talentów literackich. Nadesłane prace muszą być własnymi, nigdzie wcześniej niepublikowanymi. Każdy uczestnik może złożyć maksymalnie 1 utwór w następujących gatunkach literackich: wiersz, proza, dramat (jednoaktowy). Tematyka dowolna - piszcie o tym, co jest dla was ważne, interesujące, intrygujące, inspirujcie się twórczością Mikołaja Reja, komentujcie otaczającą rzeczywistość. Najlepsze teksty posłużą do stworzenia scenariusza spektaklu performatywnego, wystawionego przez Teatry Fundacji Studio TM - Rejwach i Zbożowy.

Teksty, wraz z wypełnioną kartą zgłoszenia, należy przesłać w formie elektronicznej na adres: konkurs.literacki.rej@gmail.com w terminie do 30 czerwca 2020 r.

Lista Laureatów zostanie opublikowana 15 lipca 2020 r. na stronie www.studio.tm, a także na stronie Konkurs Literacki „Żywot Człowieka Poćciwego” na facebook’u. W Konkursie Literackim „Żywot Człowieka Poćciwego” przewidziane są Nagrody - Grand Prix oraz I, II, III Nagroda w każdej grupie wiekowej (13-15 lat oraz 16-19).

- Zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu na facebook’u „Żywot Człowieka Poćciwego”. Z powodu ograniczeń związanych z COVID-19 wszystkie działania związane z V Edycją Konkursu Literackiego - Żywot Człowieka Poćciwego będą odbywały się drogą internetową. Finał Konkursu odbędzie się online - wybrane teksty zostaną zaprezentowane przez aktorów Teatru Zbożowego i Rejwachu. Nagrody zostaną przesłane Laureatom pocztą. Serdecznie zapraszamy - informuje Zarząd Fundacji Studio TM i Dyrekcja Ośrodka Teatralno Edukacyjnego „OTE”.