Internetowa Telewizja Kielce - ITV

Karczówka z widokiem na Kielce

Zobacz również:

Kolejne lokale mieszkalne oddane do użytku

(2020-08-11)

Na Kadzielni królowała muzyka taneczna

(2020-08-08)

Zmiany w układzie komunikacyjnym miasta

(2020-08-07)

Znamy już program otwarcia Centrum Komunikacyjnego

(2020-08-06)

W Kielcach prawie jak na Marsie

(2020-08-06)

Rada Miasta zgodziła się na przejęcie akcji Korony

(2020-08-04)

Odkrywaj tajemnice Ziemi. Odwiedź Centrum Geoedukacji w rezerwacie Wietrznia

(2020-08-03)

Kielczanie uczcili 76. rocznicę Powstania Warszawskiego

(2020-08-01)

Wodospad na Kadzielni zostanie uruchomiony po przerwie

(2020-07-30)

Festiwal Muzyki Tanecznej po raz trzeci w Kielcach

(2020-07-29)

Hortensje i pysznogłówki królują w Ogrodzie Botanicznym

(2020-07-21)

Rezerwacja wizyty w Wydziale Komunikacji także przez Internet

05-06-2020

Aby umówić się na wizytę w Wydziale Komunikacji Urzędu Miasta Kielce można zarezerwować termin także przez Internet. Dziś został udostępniony nowy serwis.

- To kolejny, ważny krok celem rozszerzenia zakresu usług prowadzonych przez internet, co oczywiście ma wpłynąć na poprawę jakości obsługi mieszkańców w kieleckim ratuszu - informuje Tomasz Porębski, rzecznik prezydenta Kielc. - Od dziś przez internet będziemy mogli zarezerwować  wizytę w Urzędzie Miasta celem m.in. rejestracji pojazdu, odbioru dowodu rejestracyjnego, wydania prawa jazdy czy uzyskania zezwoleń licencji i uprawnień transportowych. Pamiętajmy jednak, że ten zakres usług jest oczywiście znacznie szerszy.

- Razem z Biurem Smart City Urzędu Miasta przygotowaliśmy system umawiania przez Internet dla klientów. Jest on uzupełnieniem zgłoszeń telefonicznych. To po prostu drugi kanał obsługiwany przez wyznaczone stanowiska w Wydziale Komunikacji. - informuje Grzegorz Witkowski zastępca dyrektora Wydziału Komunikacji UM Kielce

Termin spotkania  w Wydziale Komunikacji można zarezerwować za pośrednictwem strony https://umowwizyte.kielce.eu na platformie Idea Kielce. Aby zarezerwować wizytę należy wybrać odpowiednią sprawę, a następnie wypełnić formularz, do którego zostaniemy przekierowani. Po wypełnieniu wymaganych pól i wybraniu przycisku "Zarezerwuj wizytę" zostanie wysłany na podany adres mailowy link, który należy potwierdzić w celu rezerwacji terminu. Link jest aktywny przez 30 minut, po tym czasie rezerwacja zostaje anulowana. Przed przystąpieniem do rezerwacji należy przeczytać opis procedury, dzięki której uzyskamy informacje jakie dokumenty i załączniki są wymagane dla załatwienia sprawy.

Obecnie można się umówić wyłącznie z dnia na dzień. Jeden umówiony termin oznacza możliwość załatwienia jednej sprawy, dotyczy jednego pojazdu, kierowcy, zezwolenia itd. Równolegle do internetowej prowadzona jest telefoniczna rezerwacja terminów. Szczegółowe informacje oraz numery  telefonów podajemy na stronie internetowej ratusza w zakładce Koronawirus  - Praca Urzędu Miasta Kielce.

- Pracujemy na 100% jednakże liczba klientów jest znacznie większa, niż dotychczas, także prosimy Państwa o wyrozumiałość i cierpliwość. Prosimy też o czytanie komunikatów, które mówią o tym, że niektóre sprawy mogą być odwleczone w czasie - podkreśla Grzegorz Witkowski.

Informujemy, że w najbliższym czasie usługa internetowej rejestracji, będzie możliwa również w przypadku innych wydziałów. Obecnie Biuro Smart City przygotowuje taką formę umówienia wizyty dla klientów Urzędu Stanu Cywilnego.

Więcej - jeszcze dziś w Internetowej Telewizji Kielce.