Internetowa Telewizja Kielce - ITV

Wystąpienie prezydenta Kielc Bogdana Wenty

Zobacz również:

Od poniedziałku biblioteki otwarte dla czytelników
(2020-11-27)
Skwer Wolontariuszy oficjalnie otwarty
(2020-11-26)
Zbiórka darów dla pacjentów i mieszkańców DPS
(2020-11-25)
Kielecki Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy
(2020-11-24)
Konkurs "Napisz list do sąsiada" rozstrzygnięty
(2020-11-23)
Trwa budowa szpitala tymczasowego, umowa podpisana
(2020-11-20)
Plany rozwoju Korony Kielce
(2020-11-19)
Kielce szykują się na święta
(2020-11-19)
Drogowcy gotowi na zimę
(2020-11-17)
Nowoczesny plac zabaw przyjazny dla dzieci niepełnosprawnych
(2020-11-16)
Dobre informacje dla rozwoju miasta
(2020-11-13)

Na Kadzielni królowała muzyka taneczna

08-08-2020

W amfiteatrze na kieleckiej Kadzielni odbył się III Festiwal Muzyki Tanecznej Kielce 2020. Na scenie wystąpiły największe gwiazdy disco polo i dance, m.in.: Zenon Martyniuk, Fun Factory, Boys, Dr. Alban, Weekend, 2Unlimited, Bayer Full, F.R. David, Piękni i Młodzi, Daj To Głośniej, a także CamaSutra z kielczanka Małgorzatą Główką.

Muzyczną imprezę w stolicy województwa świetokrzyskiego rozpoczął występ zespołu Fun Factory, który zagrał swój wielki hit „Celebration”. Koncert od godziny 20.45 był transmitowany na antenie TVP2. Uczestniczący w wydarzeniu wiceprezydenci Kielc Marcin Różycki i Arkadiusz Kubiec podkreślali, że tego typu impreza jest znakomitą formą promocji miasta.

- To dobra promocja miasta, a przede wszystkim doskonała zabawa dla naszych mieszkańców. Włosi mają Italo Disco, my mamy Disco Polo. Choć wiele osób mówi,  że nie lubi tej muzyki, to gdy jesteśmy na weselu wszyscy doskonale się bawią - mówi Marcin Różycki, zastępca prezydenta Kielc.

- Widać, że ten festiwal cieszy się dużą popularnością, to świetna promocja dla naszego miasta, tym bardziej, że koncert emitowany jest w TVP - powiedział Arkadiusz Kubiec, zastepca prezydenta Kielc.

Kielecka publiczność bawiła się znakomicie, choć widownia amfiteatru niestety nie była zapełniona po brzegi jak w latach ubiegłych. Z powodu zagrożenia epidemicznego organizatorzy, którymi są miasto Kielce i Telewizja Polska, musieli wprowadzić obostrzenia sanitarne, w związku z tym, zajętych była tylko połowa miejsc, sprzedano 2 400 biletów. Każdy z uczestników imprezy musiał mieć założoną maseczkę, a także wprowadzono obowiązkową dezynfekcję.

Muzyczne wydarzenie było transmitowane w TVP2. Druga część festiwalu również do obejrzenia w niedzielę, o godzinie 20.45, wtedy rozpocznie się emisja kolejnych występów. Pomiędzy nimi prezentowane będą spoty promujące Kielce.