Internetowa Telewizja Kielce - ITV

Ruszyła platforma sprzedaży abonamentów parkingowych

Zobacz również:

Wystąpienie prezydenta Kielc Bogdana Wenty
(2020-11-27)
Od poniedziałku biblioteki otwarte dla czytelników
(2020-11-27)
Skwer Wolontariuszy oficjalnie otwarty
(2020-11-26)
Zbiórka darów dla pacjentów i mieszkańców DPS
(2020-11-25)
Kielecki Wirtualny Jarmark Bożonarodzeniowy
(2020-11-24)
Konkurs "Napisz list do sąsiada" rozstrzygnięty
(2020-11-23)
Trwa budowa szpitala tymczasowego, umowa podpisana
(2020-11-20)
Plany rozwoju Korony Kielce
(2020-11-19)
Kielce szykują się na święta
(2020-11-19)
Drogowcy gotowi na zimę
(2020-11-17)
Nowoczesny plac zabaw przyjazny dla dzieci niepełnosprawnych
(2020-11-16)
Dobre informacje dla rozwoju miasta
(2020-11-13)

Wydział Komunikacji. Wznowiona rejestracja do Biura Rejestracji Pojazdów

09-11-2020

Wydział Komunikacji Urzędu Miasta Kielce od poniedziałku, 9 listopada 2020 r. wznawia możliwość rejestracji zarówno telefonicznej, jak i internetowej w Biurze Rejestracji Pojazdów.

- W związku z trudną sytuacją epidemiczną i dużą absencją pracowników, przez ostatnie dwa tygodnie rejestracja była zawieszona. Jednak wszystkie terminy wizyt, które zostały potwierdzone wcześniej, były realizowane na bieżąco. Mieszkańcy Kielc każdego dnia korzystali z możliwości rejestracji pojazdów - informuje Tomasz Porębski, rzecznik prasowy prezydenta Kielc. - Na szczęście stan kadrowy w Wydziale Komunikacji poprawił się, dzięki czemu możemy przywrócić możliwość rejestracji. Przepraszamy za utrudnienia i dziękujemy mieszkańcom Kielc za zrozumienie w tej trudnej dla nas wszystkich sytuacji.

Z uwagi na pandemię COVID-19, rejestracja pojazdów odbywać się będzie w dalszym ciągu - podobnie jak w ostatnich miesiącach - po wcześniejszym umówieniu terminu wizyty.

Obecnie do Biura Rejestracji Pojazdów można się umówić na kilka sposobów:

1. telefonicznie pod numerem 41 3676099 lub 41 3676499 – terminy udostępnianie z dnia na dzień;
  2. przy pomocy formularza internetowego na stronie https://umowwizyte.kielce.eu/umow-wizyte-formularz-rejestracyjny-stanowiska-a.html– terminy udostępnianie z dnia na dzień;
  3. przy pomocy formularza internetowego na stronie https://umowwizyte.kielce.eu/umow-wizyte-formularz-rejestracyjny-stanowiska-a-dlugoterminowe.html– terminy udostępnianie na terminy w przyszłości.

Nowe terminy wizyt są dodawane każdego dnia roboczego o godzinie 7.30. W danym dniu można umówić się jedynie na dzień bieżący lub następny dzień roboczy. Brak możliwości wyboru terminów na kolejne dni nie oznacza, że terminy te są zajęte. Terminy z dni dalszych niż następny dzień roboczy, będą udostępniane w kolejnych dniach.

- Jednocześnie apelujemy do mieszkańców o przekazanie krótkiej informacji, gdy jednak nie będą mogli skorzystać z zarezerwowanego wcześniej terminu. Prosimy wtedy o wiadomość mailową pod adres lub telefon pod numer 41 367 62 31, dzięki czemu z danego terminu będzie mogła skorzystać inna osoba – uzupełnia Tomasz Porębski.

Firmy leasingowe i firmy rejestrujące powyżej dwóch pojazdów, zostaną obsłużone po wcześniejszym umówieniu  telefonicznym odpowiednio:

• firmy leasingowe – tel. 41/36-76-032,
  • firmy rejestrujące powyżej dwóch pojazdów -  tel. 41/36-76-112

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy, prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.