ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Zmarł Jarosław Wójcicki

21-06-2018
Ze smutkiem przyjęliśmy informację o śmierci Jarosława Wójcickiego, byłego dyrektora Szpitala Miejskiego św. Aleksandra w Kielcach.

Puls Biznesu o kieleckim hackathonie

21-06-2018
Puls Biznesu pisze o kieleckim hackathonie! To był największy maraton programistyczny w Polsce! A za rok będzie jeszcze większy!

O strategii i projektach ZITKOF na spotkaniu w Centrum Geoedukacji

21-06-2018
Kolejne wspólne posiedzenie Komitetu Sterującego i rady programowej Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego odbyło się w Centrum Geoedukacji

KPT buduje start-upowy ekosystem. Będzie oceniać pomysły z całego świata

21-06-2018
Kielecki Park Technologiczny buduje największy w kraju ekosystem start-upowy. Platforma KPT StartUp to połączenie sił doświadczonych ekspertów ze świata nauki i biznesu oraz wielomilionowe wsparcie dla innowacyjnych pomysłodawców z całego świata.

"Wijmy wianki" - 46. Pieśniobranie

20-06-2018
Stowarzyszenie "A nam się chce!" zaprasza na 46. Pieśniobranie pt. "Wijmy wianki", które odbędzie się w ramach obchodów Święta Kielc, 24 czerwca, godzina 13.30, scena na Rynku w Kielcach.

Nagrodzeni i wyróżnieni w pierwszym miejskim Hackathonie - podsumowanie

20-06-2018
Aplikacja „Red Alert” zwyciężyła w pierwszym miejskim maratonie programistycznym Hackathon Idea Kielce. Aplikację stworzył zespół „Stąporki” z VI L.O im. J. Słowackiego w składzie: Wiktor Wdowin, Bartłomiej Rasztabiega i Tomasz Domagała.

Podsumowali współzawodnictwo szkół w sporcie

20-06-2018
W ratuszu odbyło się spotkanie, podczas którego podsumowano rok sportowy 2017/18 we wszystkich typach szkół. Nagrody powędrowały do dyrektorów szkół i najlepszych nauczycieli

"Kubuś" zaprasza twórców do udziału w konkursie

20-06-2018
Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach rozpoczyna Międzynarodowy konkurs na koncepcję lalki teatralnej lub animowanego obiektu - „Animatus”.
  1  2  3  4  5  6  7  8
Lato w Mieście