ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Konkurs "Twój startup w Targach Kielce" - Targi MSPO

09-08-2018
Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kielce (COI Kielce) rozpoczyna nabór na najważniejsze w Polsce targi przemysłu obronnego MSPO odbywające się corocznie w Kielcach.

Dobre oceny dla Kielc po rozpoczęciu Mistrzostw Świata Kobiet do lat 18 w Piłce Ręcznej

08-08-2018
Prezydent Kielc Wojciech Lubawski spotkał się dziś w ratuszu z przedstawicielami Związku Piłki Ręcznej w Polsce oraz Międzynarodowej Federacji Piłki Ręcznej (IHF).

„Wakacje z Futbolem” - podium zdobyte

08-08-2018
Zakończyła się dziewiętnasta edycja „Wakacji z Futbolem” 2018 im. Adama Gołąba. Na przełomie lipca i sierpnia młodzi piłkarze rywalizowali między sobą na boisku orlika Szkoły Podstawowej nr 27 przy ulicy Marszałkowskiej.

MZD szykuje się na remonty ulic

08-08-2018
Ulice Panoramiczna, odcinki Turystycznej, Radiowej, Kościuszki czy wreszcie Grunwaldzkiej znalazły się na liście ulic przeznaczonych do remontów

Miasto Kielce przystąpiło do aktualizacji Planu Gospodarki Niskoemisyjnej

07-08-2018
W roku bieżącym Miasto Kielce przygotowuje aktualizację „Planu gospodarki niskoemisyjnej” przyjętego uchwałą Rady Miasta...

Więzienie UB rozbite. Rekonstrukcja wydarzeń sprzed 73 lat

07-08-2018
Akcja rozbicia więzienia Urzędu Bezpieczeństwa w Kielcach po raz kolejny została odtworzona na Wzgórzu Zamkowym.

Rusza jedna z największych inwestycji drogowych

06-08-2018
Miejski Zarząd Dróg przygotowuje się do realizacji dużej inwestycji w mieście. Chodzi o budowę przedłużenia ulicy Olszewskiego oraz wiaduktu nad linia kolejową Kielce - Warszawa

BIVROST tworzy centrum badawcze w KPT

06-08-2018
Ponad 500 mkw. powierzchni w hali Roma posłuży firmie BIVROST do stworzenia nowoczesnego centrum badawczo-rozwojowego. Z początkiem sierpnia spółka dołączyła do społeczności KPT, gdzie realizować będzie projekt współfinansowany przez NCBR.
Lato w Mieście
Nieodpłatna Pomoc Prawna