ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Urząd Miasta Kielce Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Ferie z energią w Energetycznym Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego

07-01-2019
Już w przyszłym tygodniu ruszają „Ferie z energią” w Energetycznym Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego.

Najwyższe odznaczenie „Solidarności” dla Jerzego Borowca

04-01-2019
Jerzy Borowiec działacz opozycji antykomunistycznej został uhonorowany tytułem Zasłużony dla NSZZ „Solidarność”. Uroczyste wręczenie tytułu odbyło się podczas spotkania opłatkowego Świętokrzyskiej „Solidarności".

Przekształcenie prawa użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe

04-01-2019
Z dniem 1 stycznia 2019 roku prawo użytkowania wieczystego gruntów zabudowanych na cele mieszkaniowe przekształca się w prawo własności tych gruntów...

Ferie zimowe z Teatrem "Kubuś"

04-01-2019
Na tegoroczne ferie zimowe Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach przygotował ciekawe propozycje dla dzieci zarówno najmłodszych (już od drugiego roku życia), jak i tych trochę starszych.

MAKSYMalnie dla Nadii

04-01-2019
MAKSYMalnie dla Nadii – fortepianowy koncert charytatywny w wykonaniu Maksyma Rzemińskiego połączony z licytacjami na rzecz 9 - letniej Nadii Szostak odbędzie się w najbliższą sobotę, 5 stycznia w Domu Środowisk Twórczych.

Zmiana czasu pracy niektórych biur ratusza

03-01-2019
Z dniem 7 stycznia br., zgodnie z Zarządzeniem Prezydenta Kielc, zmianie ulegną dni wydłużonego czasu pracy niektórych komórek Urzędu Miasta Kielce.

Ferie w BWA

03-01-2019
Podczas ferii zimowych Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach zaprasza dzieci i młodzież w wieku od 5 do 18 lat na dwa rodzaje zajęć.

Program „Peryferia” - element nowej polityki przestrzennej Miasta Kielce

02-01-2019
Zwiększenie koncentracji uwagi na systemowe rozwiązywanie problemów peryferyjnych obszarów miasta, to jedna z pierwszych decyzji prezydenta Bogdana Wenty w zakresie prowadzonej przez samorząd Miasta Kielce polityki przestrzennej.
  1  2  3  4  5  6  7  8  9