ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Odzyskanie niepodległości Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

Informacja o zmianach siedzib Obwodowych Komisji Wyborczych

03-10-2018
Informacja o zmianach siedzib Obwodowych Komisji Wyborczych.

Modernizacja wodociągu na KSM-ie. Mogą wystąpić braki wody

03-10-2018
Wodociągi Kieleckie Sp. z o.o. informują, że...

Warsztaty lalkarskie w ramach "Festiwalu małych podróżników"

03-10-2018
W najbliższą niedzielę, 7 października br. Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” w Kielcach zaprasza na bezpłatne warsztaty lalkarskie, w ramach „Festiwalu małych podróżników”, organizowanego przez Centrum Geoedukacji w Kielcach.

Postanowienie Komisarza Wyborczego w Kielcach I w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych

02-10-2018
Postanowieniem Komisarza Wyborczego w Kielcach I z dnia 1 października 2018 r. w sprawie powołania obwodowych komisji wyborczych w mieście Kielce – zostało powołanych 188 obwodowych komisji wyborczych.

Mini boisko na kieleckim „Barwinku” oddane do użytku

02-10-2018
Drugie z pięciu mini boisk sportowo – rekreacyjnych dla młodszych dzieci zostało oficjalnie otwarte. Obiekt powstał między Szkołą Podstawową nr 32, a Przedszkolem Samorządowym nr 3 na osiedlu Barwinek.

Fitch potwierdził rating dla Kielc

01-10-2018
Fitch Ratings potwierdził międzynarodowe długoterminowe ratingi (Issuer Default Ratings) dla Miasta Kielce dla zadłużenia w walucie zagranicznej i krajowej na poziomie „BBB” oraz długoterminowy rating krajowy na poziomie „A+(pol)“.

Buspasy dla motocyklistów, Młodzieżowa Rada Miasta, Stop dla Czadu - konferencja w ratuszu

01-10-2018
Udostępnienie buspasów dla motocyklistów, podsumowanie akcji „Stop Dla Czadu” czy realizacja inicjatyw w ramach mechanizmu Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych ZIT były także wśród tematów dzisiejszej konferencji prasowej w ratuszu.

Edukacja przedsiębiorczości we wrześniu

01-10-2018
Dla uczniów czterech kieleckich szkół ponadpodstawowych, uczestniczących w projekcie „Program: Edukacja Przedsiębiorczości” początek nowego roku szkolnego to nie tylko powrót do nauki, czytania lektur i rozwiązywania równań.
  1  2  3  4  5  6  7  8  9
Nieodpłatna Pomoc Prawna