Wszystkich Świetych-kursy autobusów

dotyczy kursowania autobusów w dniach od 28.10.2005 r. do 2.11.2005 r.

1. W dniu 28.10.2004 r. (piątek) dodatkowo będzie kursował autobus linii "C" i "F" wg. rozkładów jazdy jak w NIEDZIELĘ.

2. W dniu 29.10.2005 r. (sobota) autobusy komunikacji miejskiej kursowały będą wg rozkładów jazdy jak w SOBOTĘ; dodatkowo uruchamia się kursowanie linii 2 bis, 4 bis, 23 bis, 30 bis,44 bis, wg zamieszczonych rozkładów jazdy. Linie "C", "F" i 10 wszystkimi kursami będą dojeżdżały do przystanku Cedzyna Parking.

3. W dniu 30.10.2005 r. (niedziela) autobusy komunikacji miejskiej kursowały będą wg rozkładów jazdy jak w NIEDZIELĘ, dodatkowo uruchamia się kursowanie linii 2 bis, 4 bis, 23 bis, 30 bis, 44 bis, oraz linii specjalnych C bis, E, F bis, wg zamieszczonych rozkładów jazdy. Zawiesza się kursowanie regularnych linii "C" i "F"

4. W dniu 31.10.2005 r. (poniedziałek) autobusy komunikacji miejskiej kursowały będą wg rozkładów jazdy jak w DNI ROBOCZE dodatkowo uruchamia się kursowanie linii specjalnych C bis, E, F bis wg zamieszczonych rozkładów jazdy.

5. W dniu 01.11.2005 r. (wtorek) autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały wg rozkładów jazdy obowiązujących jak w NIEDZIELĘ, dodatkowo uruchamia się kursowanie linii 2 bis, 4 bis, 23 bis, 30 bis, 44 bis, oraz linii specjalnych A, B, C bis, D, E, F bis, G, H, J, S, Z wg zamieszczonych rozkładów jazdy. Zawiesza się kursowanie regularnych linii "C" , "F", 41 i 42.

Linie specjalne będą kursowały wg niżej podanych tras:

A - Os.Slichowice - Os.Pod Dalnią - Grunwaldzka - Żytnia- Ogrodowa - Ściegiennego - Cmentarz.

B - Bukówka-Tarnowska-Źródłowa-Sandomierska-Cedzyna Parking.

C bis - Os.Ślichowice - Os.Pod Dalnia - Grunw.- Żelazna - Czarnowska - IX W.Kielc- Sandomierska- Cedzyna Parking

D - Os. Dąbrowa-Zagnan.-Okrzei-Czarnowska-Dworzec PKP Zytnia- Ogrodowa- Ściegiennego Cmentarz.

E - Cedzyna-Domaszowice -Sandomierska- Źródłowa-Seminaryjska-Sciegiennego- Cmentarz.

F bis - Os.Świętokrzyskie -Krasickiego-Warszawska- IX Wieków Kielc- Sandomierska- Cedzyna Parking.

G - Zagórze- Zagórska - Żeromskiego - Seminaryjska -Ściegiennego Cmentarz.

H - Os. Świetokrzys.-Warszawska - IX W.Kielc - Źródłowa- Seminar.-Ściegiennego Cmentarz.

J - Herby ul.Częstochowska- 1 Maja - Pawia -Łódzka - Zagnańska - IX Wieków Kielc - Okrzei -Sandomierska- Cedzyna Parking.

S - Os.Na Stoku-Warszawska - IX W.Kielc-Sandomierska-Cedzyna parking.

Z - Os.Podkarczowka-Jagiellonska-Grunwaldzka-Zytnia-Paderewskiego- IX . Kielc- Sandomierska-Cedzyna Parking.

6. W dniu 02.11.2005 r. (środa) autobusy komunikacji miejskiej będą kursowały wg rozkładów jazdy obowiązujących jak w DNI ROBOCZE , dodatkowo uruchamia się kursowanie linii specjalnych C bis, E, F bis wg zamieszczonych rozkładów jazdy.

Uwagi: W związku ze zmianą organizacji ruchu na ul. Ściegiennego w dniu 01.11.2005 r. autobusy linii nr 2, 27, 29, 30, w obu kierunkach kursowały będą objazdem ulicami: Seminaryjska - Tarnowska - Wapiennikowa. Powrót w odwrotnej kolejności.

Autobusy linii Nr 34 w dniu 01.11.2005 r. wszystkimi kursami dojeżdżały będą do ul. Gagarina.

W związku ze zmianą organizacji ruchu na ul. Sandomierskiej w dniach od 29.10.2005 do dnia 02.11.2005 r. autobusy komunikacji miejskiej linii specjalnych oraz linii Nr 10 wszystkimi kursami dojeżdżały będą do przystanku Cedzyna Parking.

Rozkłady jazdy dla autobusów dodatkowo uruchomionych linii oraz kursujących ze zwiększoną częstotliwością umieszczane będą na wszystkich przystankach po trasie ich kursowania.

Na dodatkowo uruchomionych liniach obowiązywała będzie cena biletów zgodnie z cennikiem opłat.

W bilety należy zaopatrywać się w powszechnie dostępnych punktach sprzedaży oraz u kierowców autobusów.

Szczegółowych informacji o kursowaniu autobusów udzielają:

Dyspozytor Zajezdni Jagiellońska
tel. 34-506-95