Złota Miotła

Urząd Miasta Kielce zaprasza do udziału w ósmej edycji Plebiscytu o Złotą Miotłę. Mogą Państwo wybrać nieruchomości zasługujące na nagrodę za wzorowe utrzymywanie czystości, prawidłowe postępowanie ze śmieciami i szczególnie estetyczne zagospodarowanie zielenią. Termin zgłaszania kandydatów mija 7.10.2005 r.
Zwycięzcy otrzymają z rąk Prezydenta Kielc statuetki ZŁOTEJ MIOTŁY, nagrody w postaci materiału ogrodniczego oraz pamiątkowe dyplomy.

Plebiscyt zostanie przeprowadzony w III kategoriach:

I. Dla administracji osiedli (kryteria: estetyka, zagospodarowanie terenów zielenią w sposób związany funkcją terenu, odpowiednia ilość ławek, koszy itp.)
II. Dla właścicieli - zarządców nieruchomości zabudowanych (kryteria: przestrzega­nie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku, prawidłowa gospodarka wodno-ściekowa, estetyka, zagospodarowanie terenu zielenią, utrzymanie czystości na chodniku przylegającym do nieruchomości)
III. Dla firm - małych, średnich i dużych (kryteria: estetyka, zagospodarowanie terenu zielenią, przestrzeganie ustawy o utrzymaniu czystości i porządku, inicjatywy zmierzające do selektywnego gromadzenia odpadów)

Kandydatów do Statuetki Złotej Miotły można zgłaszać drogą elektroniczną na specjalnym kuponie wysyłając go na adres . Kupon, który ukaże się także w "Gazecie Wyborczej" w dniach 9,16,30.09.2005 r. można złożyć w Wydziale Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska UM Kielce, ul. Szymanowskiego 6, pok. 49, 65 lub zgłosić kandydata telefonicznie pod nr 36-76-649, 36-76-665.

Zwycięzców Plebiscytu wyłoni komisja po analizie zgłoszeń i obejrzeniu wskazanych nieruchomości.

Kupon