ePUAP RSS BIP Komunikacja w języku migowym Urząd Miasta Kielce

Pokaż/ukryj kalendarz

marzec

Konferencja "Apetyt na outsourcing. Perspektywy rozwoju BPO w Kielcach i innych miastach Polski Wschodniej"

22-03-2013

Już za dwa tygodnie do Kielc na zaproszenie Urzędu Miasta Kielce i firmy Deloitte przyjadą przedstawiciele firm sektora outsourcingu oraz włodarze regionów i miast Polski Wschodniej. 4 kwietnia 2013 r. w Kieleckim Centrum Biznesu odbędzie się konferencja "Apetyt na outsourcing. Perspektywy rozwoju BPO w Kielcach i innych miastach Polski Wschodniej".  Swój przyjazd potwierdzili już przedstawiciele takich firm jak InfoSys czy Capgemini oraz przedstawiciele największych stowarzyszeń sektora BPO - ABSL i Aspire.

Jak ważnym elementem dla lokalnych gospodarek jest obecnie BPO (Business Process Outsourcing, outsourcingu usług biznesowych) pokazuje fakt, iż zatrudnienie w centrach tego typu w Polsce wynosi ok. 100 tys. osób i według szacunków ma wzrosnąć o kolejne 20 tys. do końca tego roku. Ile z tej puli przypadnie na inwestycje w Kielcach i innych miastach regionu Polski Wschodniej (Olsztynie, Białymstoku, Lublinie i Rzeszowie)? Czego oczekują inwestorzy od władz miejskich? Jakimi specjalizacjami mogą się pochwalić poszczególne lokalizacje i jak są postrzegane na zewnątrz? Jakie zyski dla społeczności przynosi rozwój centrów BPO? Na te i wiele innych pytań ma odpowiedzieć dwudniowe spotkanie branży w Kielcach, które staną się wówczas polskim centrum BPO.

Spotkanie otworzy prezydent Kielc Wojciech Lubawski, zaś gościem specjalnym będzie Paweł Panczyj, dyrektor operacyjny Association of Business Service Leaders (ABSL, Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych), organizacji zrzeszającej największych inwestorów tej branży w Polsce, m.in. IBM, HP, MAN, P&G, Shell czy Capgemini.

Więcej informacji oraz rejestracja na stronie internetowej www.apetytnaoutsourcing.pl

program konferencji

Kamera na Rynek
Geoportal