ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Urząd Miasta Kielce Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

grudzień

"Sylwester pod Gwiazdami"

31-12-2014

Zobacz w Internetowej Telewizji Kielce

Kielczanie, którzy nie zaplanowali jeszcze, gdzie spędzą noc sylwestrową mogą powitać Nowy Rok na Rynku, gdzie tradycyjnie odbędzie się "Sylwester pod Gwiazdami". Zabawa rozpocznie się o godz. 22.00 konkursami z atrakcyjnymi nagrodami dla publiczności. W tym roku gwiazdą wieczoru będzie zespół LOKA, znany z takich piosenek, jak: "Prawdziwe powietrze", ”Widziałem Ciebie”, „Oczy miasta” czy „D.N.A.”. Koncert zespołu LOKA rozpocznie się ok. godz. 23.00. Poprzedzi go występ kieleckiej grupy YUKA, działającej przy Kieleckim Centrum Kultury. O północy życzenia noworoczne złoży kielczanom z-ca prezydenta Andrzej Sygut. Z pewnością niezapomnianych wrażeń dostarczy pokaz ogni sztucznych, który rozpocznie się tuż po północy. Dodatkową atrakcją wieczoru będą animacje komputerowe połączone z muzyką oraz dodatkowymi iluminacjami fasad ratusza i sąsiadujących kamienic. Sylwester zakończy się ok. godz. 1 w nocy.

Regulamin imprezy "Sylwester pod Gwiazdami 2014"

Budżet Obywatelski

Newsletter Miasta Kielce

Najciekawsze informacje z życia naszego Miasta
co 2 tygodnie na Twoim mailu!

Zapraszamy do zapisania się na stronie
www.invest.kielce.pl
(na dole strony)

Więcej nie pokazuj tego okna