ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce UEFA EURO U21 Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

"Sztuka ciszy" w WDK

30-11-2016
Teatr Plastyczny SEN, zrzeszający osoby głuchonieme, zaprasza na premierę inscenizacji plastycznej "Sztuka ciszy".

Ciekawe wydarzenia w Instytucie Kultury Spotkania i Dialogu

30-11-2016
Stowarzyszenie im. Jana Karskiego w Kielcach zaprasza w grudniu na dwa wyjątkowe spotkania w Instytucie Kultury Spotkania i Dialogu przy ul. Planty 7.

KH - KIPPER z cyklu "Biznes Newsroom"

30-11-2016
Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kielce zaprasza wszystkich zainteresowanych wydarzeniami gospodarczymi w regionie do cyklu artykułów "Biznes Newsroom".

Konkursy dla obszaru ZIT KOF

30-11-2016
Departament Wdrażania Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego zaprasza Państwa do składania wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego...

Spotkanie z Ambasadorem Austrii

30-11-2016
Z wizytą w naszym mieście przebywa Ambasador Austrii w Polsce dr. Thomas M. Buchsbaum.

Ogólnopolski Festiwal Piosenki "Przy Kominku"

30-11-2016
Przeglądem Konkursowym w Centrum Kongresowym Targów Kielce rozpocznie się V Ogólnopolski Festiwal Piosenki Poetyckiej i Turystycznej "Przy Kominku".

Umowa w sprawie utworzenia Domu Kultury "Białogon"

30-11-2016
Umowa pomiędzy Miastem Kielce a Związkiem Harcerstwa Polskiego Chorągwi Kieleckiej dotycząca utworzenia i prowadzenia w Kielcach instytucji kultury pod nazwą Dom Kultury Białogon została dziś podpisana w ratuszu.

Lepsza przyszłość na rynku pracy

30-11-2016
Podniesienie jakości kształcenia i dostosowanie systemu nauczania do potrzeb rynku - to główne założenia międzynarodowego projektu VETriangle, którego liderem został Kielecki Park Technologiczny.
1  2  3  4  5  6  7  8  9    21
Budżet Obywatelski
Serwisy mapowe

spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym