ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce UEFA EURO U21 Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

wrzesień

Oddano nowe pawilony przy kieleckich żłobkach

30-09-2016
Nowe pawilony oddano do użytku przy żłobkach w osiedlu Bocianek i Na Stoku. Inwestycje powstały przy wsparciu z programu "Maluch".

Utrudnienia w ruchu w związku z meczem Vive

30-09-2016
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że 1 października w związku z meczem Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych pomiędzy drużynami Vive Tauron Kielce - IFK Kristianstad wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym w rejonie Hali Legionów.

Konkurs o Laur Centralnego Okręgu Przemysłowego

30-09-2016
IV edycja konkursu o Laur Centralnego Okręgu Przemysłowego odbędzie się 2 października w Ośrodku Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej. Tego dnia zwiedzanie ekspozycji stałej OMPiO będzie bezpłatne.

"Ekstra dzień" po raz drugi

30-09-2016
Festyn sportowy dla szkół podstawowych i przedszkoli po hasłem "Ekstra Dzień" w ramach Akademii Klasy Ekstra odbył się dziś na terenie Miejskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego.

Jubileusze Białogonu - konferencja historyczna

30-09-2016
Stowarzyszenie "Wspólnota Białogon" oraz Ośrodek Kultury "Białogon" zapraszają na konferencję historyczną

Polsko Węgierskie Spotkania z Historią

30-09-2016
W dniach 3 - 6 października w Kielcach - z okazji 60. rocznicy Wydarzeń 1956 roku odbędą się Polsko Węgierskie Spotkania z Historią. Uczestnikami tych wydarzeń będzie młodzież szkolna z Kielc oraz partnerskiego samorządu Budapesztu - Csepel.

Kielce pobiegną po raz ósmy

30-09-2016
Prezydent Miasta Kielce zaprasza do udziału w VIII edycji biegu w ramach akcji "Kielce Biegają", który odbędzie się w dniu 1 października 2016 r.

Uczniowie z Rosji z wizytą w Kielcach

29-09-2016
"Historia Polski i Rosji w malarstwie obu krajów" to tytuł projektu realizowanego przez Zespół Szkół Ekonomicznych im. Mikołaja Kopernika w Kielcach we współpracy z Centrum Polsko - Rosyjskiego Dialogu i Porozumienia.
Najnowsze     Starsze niż : pół roku
Budżet Obywatelski
Serwisy mapowe

spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym