czerwiec

Niedziela ostatnim dniem Święta Kielc

26-06-2017
Niedziela była ostatnim dniem Święta Kielc. O tym, że "Kielce w Ruchu" to nie tylko nazwa przekonywali uczniowie oraz trenerzy kieleckich klubów i szkół tańca.

Upamiętnią ofiary pogromu z 1946 roku

26-06-2017
Rozpoczynają się obchody 71. rocznicy pogromu kieleckiego, organizowane przez Stowarzyszenie im. Jana Karskiego. Wstępem do nich będą projekcje filmów dotyczących wydarzeń z 4. lipca 1946 roku.

Sesja absolutoryjna

26-06-2017
Nad udzieleniem Prezydentowi Miasta Kielce absolutorium z tytułu wykonania budżetu miasta na 2016 r. będą głosować radni podczas sesji Rady Miasta, która odbędzie się 29 czerwca o godz. 9.00 w ratuszu.

Święto Kielc rozpoczęła Biała Noc

24-06-2017
Kielce w ruchu - pod takim hasłem przebiega tegoroczne Święto Kielc. Zgodnie z tradycją trzydniowe świętowanie rozpoczęła Biała Noc. Instytucje kultury otworzyły swoje podwoje dla wszystkich do późnej nocy.

Kielce świętują na sportowo

24-06-2017
Dziś kolejny dzień Święta Kielc. W sobotę dominuje sport, a kielczanie mogą wziąć udział w wielu zajęciach nawiązujących do aktywności sportowej i ruchowej.

Ludzie kultury uhonorowani

23-06-2017
Nagrody za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej oraz upowszechniania i ochrony kultury w 2016 roku przyznano w pierwszym dniu Święta Kielc.

Porażka z Anglią na pożegnanie z EURO

23-06-2017
Porażką młodzieżowej reprezentacji z Anglią zakończył się występ "biało - czerwonych" na Mistrzostwa Europy UEFA EURO drużyn do lat 21

Podpisanie umowy w ramach działania 6.3 Ochrona i wykorzystanie obszarów cennych przyrodniczo - ZIT KOF