czerwiec

"Koncert Życia" na Rynku

30-06-2017

Dom Kultury "Zameczek" i Fundacja "Pojednanie"  zapraszają w niedzielę, 2 lipca br., w godzinach 16.30 - 20.30, na kielecki Rynek, na wydarzenie artystyczne zatytułowane "Koncert Życia", podczas którego zaprezentują się młodzi, zdolni wokaliści i tancerze na codzień działający i rozwijający swoje artystyczne pasje w Domu Kultury "Zameczek". Na zaproszenie Fundacji "Pojednanie" zaprezentuję się zespół "Namiot Dawida" grający muzykę z kręgu kultury żydowskiej. Gwiazdą wieczoru będzie znana świętokrzyska grupa "Shapeles", laureaci Festiwalu "Scena dla Ciebie" i "Świętokrzyskiego Scyzoryka". Styl jaki muzycy prezentują to mieszanka funka/jazzu/rocka i soulu z ambicjami stworzenia swojego unikalnego stylu muzycznego do którego stale dążą.

Podczas koncertu prowadzona będzie przez "Fundację z Uśmiechem" zbiórka na rzecz Klaudii Hendel, wokalistki przez wiele lat związanej z Zameczkowym Studiem Piosenki laureatki wielu krajowych i międzynarodowych festiwali, na których reprezentowała Miasto Kielce, zwyciężczyni progamu "Bitwa na Głosy” wraz z drużyną Andrzeja Piasecznego. Klaudia kilka dni temu uległa bardzo poważnemu wypadkowi samochodowemu wracając do domu z Wrocławia, teraz toczy najważniejszą dla siebie bitwę, o życie!

Koncert odbędzie się w niedzielę 2 lipca br., w godzinach 16.30 - 20.30, na kieleckim Rynku.