ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Lato w Mieście Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

kwiecień

Jarmark Artystów, Rzemieślników - zgłoszenia do 30 maja

10-04-2017

Urząd Miasta Kielce zaprasza artystów, rękodzielników, stowarzyszenia, gospodarstwa agroturystyczne oraz gminy do udziału w dorocznym Jarmarku z okazji Święta Kielc. W celu zgłoszenia należy, wypełnić Kartę Zgłoszeniową i przesłać ją do 30 maja 2017 r. na adres podany w Karcie.

UWAGA! Zmiana lokalizacji

W ramach tegorocznego ŚWIĘTA KIELC w dniach 23 - 25 czerwca br. na ulicy Sienkiewicza - od ul. Paderewskiego do Dworca PKP - odbywać się będzie Jarmark Artystów, Rzemieślników i Zawodów Ginących, na który zapraszamy twórców ludowych, artystów, rękodzielników, przedstawicieli ginących zawodów, stowarzyszenia, gospodarstwa agroturystyczne itp. Na świątecznym kiermaszu będzie można się zapoznać m.in. z szeroką ofertą wyrobów i przedmiotów użytkowych oraz artystycznych, a także naturalnych produktów spożywczych.

Zapraszamy do współpracy również osoby, instytucje i stowarzyszenia zainteresowane prowadzeniem pokazów i warsztatów rękodzielnictwa.

Budżet Obywatelski
Lato w Mieście 2017

Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571

spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym