lipiec

Utrudnienia w ruchu związku z meczem Korona Kielce – Cracovia

31-07-2017

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje że dziś - 31.07.2017 r., w związku z meczem Korona Kielce – Cracovia  (początek meczu godz.18.00), od godz.15.00 do godz. 20.30 wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym w rejonie „Kolporter Areny” przy ul. Ściegiennego. W wymienionych godzinach zostanie wyłączona z ruchu al. Legionów od skrzyżowania z ul. Krakowską do skrzyżowania z ul. Gagarina (zakaz nie dotyczy mieszkańców oraz służb miejskich).

Ponadto zostanie wyłączona z ruchu ul. Sołtysiaka „Barabasza”. Zamknięte dla ruchu będzie również skrzyżowanie ulic: Kwasa – Sołtysiaka, a także odcinek ul. Kwasa od bramy cmentarza do skrzyżowania w/w ulic. W związku z powyższym ul. Kwasa, na odcinku od skrzyżowania z ul. Mahometańską do bramy cmentarza będzie drogą bez przejazdu (ślepa).

Ponadto Zarząd Transportu Miejskiego informuje, że z uwagi na zamknięcie dla ruchu, na czas trwania meczu, al. Legionów i ul. Sołtysiaka. „Barabasza”  zmianie ulegną trasy kursowania autobusów:

• Autobusy linii nr 2, 30, 34 i 44 kursować będą w obu kierunkach przez ul. Ściegiennego (bez wjazdu w ul. Sołtysiaka „Barabasza” i al. Legionów).
  • Autobusy linii nr 4 w kierunku ul. Zagnańskiej kursować będą przez ul. Ściegiennego (bez wjazdu w ul. Sołtysiaka „Barabasza” i al. Legionów).

Lato w Mieście 2019