ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Kampania Białej Wstążki Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

500 lat reformacji. Czy Luter wciąż inspiruje?

23-11-2017
W związku z przypadającym w tym roku 500-leciu reformacji, Stowarzyszenie im. Jana Karskiego zaprasza na spotkanie poświęcone aktualności ruchu, który zapoczątkował Marcin Luter.

Dzień Pluszowego Misia w Muzeum Zabawek i Zabawy

23-11-2017
Ile lat ma najstarszy miś pluszowy w Muzeum Zabawek i Zabawy? Specjalne zwiedzanie, quiz wiedzy o zabawkach oraz misiowe zabawy, takie atrakcje Muzeum Zabawek i Zabawy przygotowało z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia.

Konkurs "Laur Wolontariatu"

23-11-2017
Regionalne Centrum Wolontariatu i Diecezjalne Centrum Wolontariatu w partnerstwie z Wolontariatem przy Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Kielcach ogłaszają XII edycję konkursu - "Laur Wolontariatu".

Zaproszenie do składania ofert na realizację zajęć z rytmiki w oddziałach przedszkolnych

23-11-2017
Urząd Miasta Kielce, Wydział Edukacji, Profilaktyki i Pożytku Publicznego, w ramach projektu „Wysoka jakość edukacji przedszkolnej – lepszy start w życie” zaprasza do składania ofert na realizację zajęć z rytmiki w oddziałach przedszkolnych...

Przejściowe problemy w Biurze Rejstracji Pojazdów

23-11-2017
W związku z wdrażanym przez Ministerstwo Cyfryzacji systemem CEPiK 2.0.mogą wystąpić przejściowe problemy związane z załatwianiem spraw w Biurze Rejestracji Pojazdów.

W ŚCO ruszył program profilaktyki raka szyjki macicy

23-11-2017
W Kielcach ruszył projekt „Być świadomą kobietą - wsparcie profilaktyki raka szyjki macicy w Kieleckim Obszarze Funkcjonalnym”, który ma zachęcić kobiety do systematycznych badań cytologicznych

Rusza kampania "Biała wstążka"

23-11-2017
Prezydent Kielc oraz Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie zapraszają na konferencję pn.: „Dziecko - kocham, lubię, szanuję, nie biję”, która zainauguruje w dniu 24 listopada br. XI Kampanię społeczną „Biała wstążka”.

Inteligentne Miasto Przyszłości. Trzecia edycja Startup Weekend Kielce.

23-11-2017
W dniach 8-10 grudnia w Kieleckim Parku Technologicznym odbędzie się kolejna edycja Startup Weekend Kielce. Hasło przewodnie to Smart City.
1  2  3  4  5  6  7  8  9    16
Budżet Obywatelski