Bezpłatne badania cytologiczne i mammograficzne

27-11-2017
Świętokrzyskie Centrum Onkologii, mając świadomość wzrastającej skali problemu chorób nowotworowych, w ramach projektu "Wsparcie profilaktyki zdrowotnej w regionie", zaprasza Panie z obszaru województwa świętokrzyskiego do skorzystania z bezpłatnych badań

Akcja Zaświeć się na niebiesko dla Autyzmu

27-11-2017
Krajowe Towarzystwo Autyzmu pragnie zwrócić szczególną uwagę na problem osób zmagających się z autyzmem. Od 1 do 7 grudnia stowarzyszenie prowadzić będzie specjalne dyżury dla wszystkich osób, które poszukują informacji.

"Innowacje i inspiracje w energetycznym dyskursie sektora oświaty" - konferencja w ECN

27-11-2017
Energetyczne Centrum Nauki Kieleckiego Parku Technologicznego oraz Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach zapraszają na konferencję dla nauczycieli i dyrektorów, która odbędzie się 1 grudnia br. w KPT.

Pierwsze rezultaty obniżenia wieku emerytalnego w Świętokrzyskiem

27-11-2017
O realizacji zadań związanych z obniżeniem wieku emerytalnego, nowym sposobie rozliczania składek, czyli e-składce oraz olimpiadzie „Warto Wiedzieć Więcej” mówiono podczas konferencji prasowej w kieleckim ZUS.

Podpisanie umowy na dofinansowanie budowy Centrum Kształcenia Praktycznego

27-11-2017
Podpisanie umowy o dofinansowanie projektu pn. „Budowa Kieleckiego Centrum Kształcenia Praktycznego na rzecz wzrostu gospodarczego regionu świętokrzyskiego” odbyło się dziś w ratuszu.

„Buenos Dias” czyli dzień hiszpański w ZPSW w Kielcach

24-11-2017
Zespół Placówek Szkolno-Wychowawczych - to właśnie tutaj na jeden dzień podopieczni mogli udać się w podróż po mapie Hiszpanii w ramach „Dnia hiszpańskiego”, realizowanego przez placówkę w ramach autorskiego programu nauczycieli.

Utrudnienia przed meczem

24-11-2017
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w dniu 25.11.2017 r. w związku z meczem Korona Kielce – Legia Warszawa (początek meczu godz.20.30), od godz.17.00 do godz. 23.00 wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym w rejonie „Kolporter Areny”.

Miasto Kielce odznaczone na gali poświęconej krwiodawcom

24-11-2017
W dniu 23 listopada br w WDK w Kielcach odbyła się uroczysta gala poświęcona krwiodawcom zorganizowana przez Świętokrzyski Oddział Polskiego Czerwonego Krzyża oraz Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach.
1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    20
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok