listopad

Promocja Kielc podczas wielkiej gali jubileuszu 25-lecia Targów Kielce w Warszawie

21-11-2017
Miasto Kielce promowało się podczas uroczystej gali z okazji jubileuszu 25-lecia Targów Kielce. W niezwykłym wydarzeniu w Teatrze Polskim w Warszawie uczestniczyło ponad 800 gości z całej Polski.

Zmiana "warty" w CPdMZ w Kielcach

20-11-2017
W Centrum Przygotowań do Misji Zagranicznych nastąpiła zmiana na stanowisku komendanta. Obecnego, ppłk Grzegorza Wtykło, pełniącego czasowo obowiązki dowódcy, zastąpił płk Paweł Chabielski

W SP 15 o Tadeuszu Kościuszce

20-11-2017
15 listopada w Szkole Podstawowej nr 15 im. Tadeusza Kościuszki w Kielcach została zorganizowana już po raz dziesiąty szkolna debata, tym razem pod hasłem „Tadeusz Kościuszko - bohater wielu narodów”.

Stypendia dla studentów z Winnicy

20-11-2017
W dniu 22 listopada br. o godz. 12:00 w auli Wydziału Matematyczno - Przyrodniczego Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach (ul. Świętokrzyska 15) odbędzie się uroczystość wręczenia decyzji Prezydenta Miasta Kielce, dotyczących przyznania stypendiów

”Zobacz jazz. Hymn of Life & Golden Ages”- premiera nowego spektaklu KTT

20-11-2017
W bajeczno-taneczną podróż do świata jazzu zaprosił publiczność Kielecki Teatr Tańca. Na Dużej Scenie KTT odbyła się premiera spektaklu pt. „Zobacz jazz. Hymn of Life & Golden Ages”.

Festiwal Form Dokumentalnych NURT od 21 listopada

20-11-2017
Od 21 listopada Kielce będą stolicą polskiego kina dokumentalnego - zobaczymy 41 najciekawszych produkcji dokumentalnych ubiegłego roku, realizacje zarówno mistrzów dokumentu jak i debiutantów.

Jubileusz 25-lecia Targów Kielce w Teatrze Polskim w Warszawie

20-11-2017
Targi Kielce S.A. - drugi w Europie Środkowo - Wschodniej organizator targów i wystaw - obchodzi w tym roku 25-lecie istnienia.
1    4  5  6  7  8  9  10  11  12    20
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata