luty

Targi KIDS’ TIME

21-02-2017

Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS’ TIME odbędą się od 23 do 25 lutego w Targach Kielce.  Tegoroczna edycja KIDS’ TIME będzie rekordowa. Firmy, które zgłosiły swój udział w wydarzeniu zajmują wszystkie 7 hal kieleckiego ośrodka wystawienniczo - kongresowego! Targi mają charakter Business to Business.

KIDS’ TIME to wydarzenie, na które czeka cała branża dziecięca - handlowcy, producenci i dystrybutorzy między innymi: wózków, fotelików, zabawek, tekstyliów, odzieży czy mebli. To największa wystawa tego sektora w Europie Środkowo - Wschodniej, a także najdynamiczniej rozwijająca się impreza branżowa na Starym Kontynencie. Każda kolejna edycja wystawy potwierdza jej wysoką rangę i wciąż rosnące znaczenie na mapie światowych, branżowych wydarzeń.

Tegoroczna edycja KIDS’ TIME zapowiada się imponująco. Jej łączna powierzchnia wynosi 16 241 metrów kwadratowych. W czasie targów będzie można zapoznać się z ofertą 466 wystawców z 17 krajów takich jak: Belgia, Chiny, Chorwacja, Czechy, Hiszpania, Holandia, Litwa, Łotwa, Niemcy, Polska, Rosja, Słowacja, Stany Zjednoczone, Szwecja, Turcja, Ukraina, czy Wielka Brytania.  Udział w wydarzeniu wezmą zarówno debiutujące firmy, jak i największe marki z całego świata. Targi są imprezą zamkniętą dla konsumentów. Wstęp na wystawę mają tylko przedsiębiorcy związani z branżą artykułów dla dzieci.