luty

Bieg "Tropem Wilczym" - utrudnienia w ruchu

24-02-2017

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w dniu 26.02.2017 r. (niedziela) w związku z biegiem "Tropem Wilczym"  Pamięci Żołnierzy Wyklętych od godziny 12.30 do godziny 15.00 występować będą utrudnienia w ruchu na wielu ulicach i skrzyżowaniach na terenie miasta.

Bieg odbywał się będzie następującą trasą:

Park im. Staszica - ul. Staszica - ul. Solna – ul. Paderewskiego - ul. Żytnia (jezdnia północna) - ul. Żelazna (jezdnia wschodnia) - ul. Sienkiewicza - ul. ul. Leśna - ul. Mała - ul. Sienkiewicza - ul. Hipoteczna - Pl. Wolności (północna pierzeja) - ul. Głowackiego - ul. Żeromskiego - ul. Prosta - ul. Zgody - ul. Spokojna - ul. Ściegiennego - ul. Husarska - ul. Mahometańska - ul. Sobieskiego - ul. Kwasa - ul. Sołtysiaka "Barabasza" - ul. Gagarina - w poprzek ul. Krakowskiej - Skwer Szarych Szeregów - bród pod ul. Ogrodową - Park im. Staszica - ul. Solna - ul. Staszica - Park im. Staszica - ul. Jana Pawła II - ul. Kapitulna - ul. Sienkiewicza - ul. Staszica - Park im. Staszica.

W czasie biegu wymienione ulice będą sukcesywnie wyłączane z ruchu kołowego. Ruchem kierować będą funkcjonariusze policji. W czasie biegu ulicami Żytnią i Żelazną (około godz. 13.10) wyłączona z ruchu będzie także wschodnia estakada na węźle Żytnia. Wyjazd z ul. Wróblewskiego w ul. Żeromskiego będzie możliwy tylko w prawo. Ruch na ul. Husarskiej na odcinku od ul. Mahometańskiej do ul. Ściegiennego odbywał się będzie jednokierunkowo w stronę ul. Wapiennikowej.