maj

Festyn Rodzinny w ZSO Nr 17

22-05-2017
Festyn Rodzinny odbędzie się 23 maja w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 17 Specjalnych w Kielcach.

Casting dla młodzieży w Teatrze "Kubuś"

22-05-2017
Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach zaprasza młodzież w wieku od 16 do 18 lat na casting aktorski do inscenizowanego czytania sztuki "Królestwo zwierząt" Nolte Decar w reżyserii Bartłomieja Miernika.

Turniej w ramach programu Dziecięca Piłka Nożna

22-05-2017
Dobiegają końca turnieje powiatowe w ramach programu Dziecięca Piłka Ręczna. Jutro, 23 maja, spotka się kolejne 11 szkolnych zespołów z powiatu kieleckiego. Turniej odbędzie się w Hali Sportowej przy ul. Krakowskiej w Kielcach.

Konferencja "Autyzm znany czy nieznany - od teorii do praktyki"

22-05-2017
Krajowe Towarzystwo Autyzmu zaprasza na interdyscyplinarną konferencję naukowo- praktyczną "Autyzm znany czy nieznany- od teorii do praktyki", która odbędzie się w dniu 23 maja, o godzinie 10.00 w auli Staropolskiej Szkoły Wyższej.

Wykład na temat wirusa HPV

22-05-2017
Urząd Miasta Kielce oraz Dyrekcja Szkoły Podstawowej Nr 28 w Kielcach zapraszają 25 maja na spotkanie edukacyjne skierowane do rodziców oraz opiekunów dziewczynek urodzonych w 2004, 2005 i 2006 roku, zamieszkałych na terenie Gminy Kielce...

Tłumy na "Majówce z Koroną"

22-05-2017
Wiele rodzin skorzystało z zaproszenia na Majówkę z Koroną. Na sztucznym boisku oraz dziedzińcu przed Kolporter Areną niedziela upłynęła pod znakiem świetnej zabawy, nauki i konkursów z cennymi nagrodami.

Festyn Rodzinny w Parku Miejskim

21-05-2017
Festyn Rodzinny odbył się Parku Miejskim w ramach XV Świętokrzyskich Dni Profilaktyki. Na kielczan czekały liczne konkursy i pokazy.

Tłumy na "Majówce z Koroną"

21-05-2017
1    7  8  9  10  11  12  13  14  15    27