maj

Półmaraton Kielecki - duże utrudnienia w ruchu

05-05-2017
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w dniu 7.05.2017 r. (niedziela) w związku z III Półmaratonem Kieleckim na terenie miasta występować będą istotne utrudnienia w ruchu.

Spotkanie na temat dofinansowania projektów ZIT współfinansowanych z EFS

05-05-2017
Prezydent Miasta Kielce zaprasza wszystkich zainteresowanych ubieganiem się o dofinansowanie projektów w konkursach dedykowanych Zintegrowanym Inwestycjom Terytorialnym do udziału w spotkaniu informacyjnym na temat możliwości dofinansowania projektów...

Rondo Czwartaków - zmiany w organizacji ruchu

05-05-2017
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że firma Skanska realizująca budowę ul. rtm. W. Pileckiego od 5 maja br. (w godzinach popołudniowych) planuje wprowadzić zmiany w organizacji ruchu w rejonie ronda Czwartaków.

Wygraj bilety na mecze piłkarskich Mistrzostw Europy U21

05-05-2017
Kielce - Gospodarz Mistrzostw UEFA EURO U21 Polska 2017 oraz Cinkciarz.pl zapraszają do udziału w konkursie. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody, w tym bilety na mecze z udziałem reprezentacji Polski.

Rondo Czwartaków - zmiany w organizacji ruchu

To, co "Przechowywane w pamięci" prezentuje Wieża Sztuki

05-05-2017
Świat zamknięty w walizkach i sakwach podróżnych, skrawki ulotnych chwil, garść wspomnień o tym, co już minęło. To prezentuje Mirosława Smerek-Bielecka w pracach z cyklu "Przechowywane w pamięci". Wystawę można oglądać w Galerii „Wieża Sztuki.

Miasteczko "Planeta Energii" przyjedzie do Kielc

05-05-2017
Kula plazmowa, induktor Ruhmkorffa, który generuje miniaturowe „pioruny” czy Kołyska Newtona to tylko niektóre atrakcje mobilnego centrum nauki "Planeta Energii", które odwiedzi w dniach 8 i 9 maja Kielce.

Marsz Żonkila zainaugurował akcję "Pola Nadziei"

05-05-2017
"Marsz Żonkila" przeszedł ulicą Sienkiewicza w Kielcach. W ten sposób Caritas Diecezji Kieleckiej rozpoczęła wiosenną edycję akcji "Pola Nadziei".
1    19  20  21  22  23  24  25  26  27    27
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata