maj

Zmiana organizacji ruchu w centrum Kielc w związku z wyścigiem kolarskim

29-05-2017

W związku z organizacją XII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Szlakiem Walk Majora Hubala w dniu 31 maja nastąpi tymczasowa zmiana organizacji ruchu w centrum Kielc. Wyścig przebiegać będzie ulicami: Sienkiewicza (Plac Artystów), Kapitulna, Jana Pawła II, Ogrodowa, Paderewskiego, Sienkiewicza.

Jak informują organizatorzy tego wydarzenia wystąpią następujące zmiany i utrudnienia w ruchu drogowym:

• W dniu 31 maja obowiązuje CAŁKOWITY ZAKAZ PARKOWANIA przy ul. Paderewskiego, na odcinku od Ronda Giedroycia do ul. Sienkiewicza.

• W godzinach 17.00-20.00 nastąpi całkowite zamknięcie ulic: Solna, Zamkowa, Staszica a także brak będzie dojazdu i wyjazdu z ulic Złota, Wspólna w ul. Paderewskiego, z ul. Leśnej w ul. Sienkiewicza, z ul. Staszica w ul. Sienkiewicza. Wyjazd z ul. Równej w ul. Paderewskiego odbywać się będzie tylko w prawą stronę.

• W godz. 17.00 - 20.00 brak będzie możliwości wjazdu w ul. Paderewskiego z Ronda Giedroycia.

• W godz. 17.00 - 20.00 brak będzie możliwości wjazdu w ul. Jana Pawła II z ul. Czerwonego Krzyża.

• W godz. 17.00 - 20.00 brak będzie możliwości wjazdu z ul. Seminaryjskiej w ulice Jana Pawła II (w prawo) i Ogrodową.

• W godz. 17.00 - 20.00 ruch ulicą Ogrodową odbywać się będzie jednym pasem od Ronda Giedroycia w stronę ul. Jana Pawła II. W związku z tym nastąpi zmiana organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Ogrodowej, Jana Pawła II i Seminaryjskiej.

• W godz. 17.00 - 20.00 wyjazd z ul. Spacerowej w ul. Ogrodową odbywać się będzie tylko w prawą stronę.

• W godz. 18.00 - 21.00 na wymienionych ulicach nastąpią zmiany w trasach linii autobusów komunikacji miejskiej.