maj

Zmiana organizacji ruchu w centrum Kielc w związku z wyścigiem kolarskim

30-05-2017

W związku z organizacją XII Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego Szlakiem Walk Majora Hubala w dniu 31 maja nastąpi tymczasowa zmiana w organizacji ruchu w centrum Kielc. Wyścig przebiegać będzie ulicami; Sienkiewicza (Plac Artystów), Kapitulna, Jana Pawła II, Ogrodowa, Paderewskiego, Sienkiewicza.

W dniu 31 maja obowiązuje CAŁKOWITY ZAKAZ PARKOWANIA przy ul. Paderewskiego, na odcinku od Ronda Giedroycia do ul. Sienkiewicza.

W godz. 17.00 - 20.00 ruch ulicą Ogrodową odbywać się będzie od Ronda Giedroycia w stronę ul. Jana Pawła II. Uwaga. Utrudnienia na ul. Ogrodowej występować mogą wcześniej w związku z koniecznością wdrożenia zmian w organizacji.

W godz. 17.00 - 20.00 brak będzie możliwości wjazdu z ul. Seminaryjskiej w ulice Jana Pawła II (w prawo) i Ogrodową. Objazd do ul. Ogrodowej możliwy będzie poprzez ulicę Jana Pawła II (w lewo), Krakowską, Armii Krajowej, Żytnią. Wyjazd z ul. Spacerowej w ul. Ogrodową odbywać się będzie tylko w prawą stronę. Brak będzie możliwości wjazdu w ul. Paderewskiego z Ronda Giedroycia.

W godzinach 17.00-20.00 nastąpi zamknięcie ulic: Solna, Zamkowa, Staszica. Pojazdy chcące wyjechać z tej strefy będą wypuszczane przez Policję wyłącznie w ul. Złotą w lukach czasowych po przejeździe peletonu. Na ul. Złotej zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy w stronę ul. Żelaznej. Wyjazd z ul. Równej w ul. Paderewskiego odbywać się będzie tylko w prawą stronę.

Zamknięte zostaną wjazdy: z ul. Paderewskiego w ul. Wspólną, z ul. Leśnej w ul. Sienkiewicza, z ul. Staszica w ul. Sienkiewicza, z ul. Czerwonego Krzyża w ul. Jana Pawła II.