marzec

Kolejny wniosek o pozyskanie środków unijnych na inwestycje Miasta Kielce

31-03-2017
Dziś w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Świętokrzyskiego został złożony wniosek o dofinansowanie projektu: "Rozbudowa ulicy Łopuszniańskiej w Kielcach".

GRUPA MAC S.A.- z cyklu Biznes Newsroom

30-03-2017
Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kielce zaprasza wszystkich zainteresowanych wydarzeniami gospodarczymi w regionie do cyklu artykułów "Biznes Newsroom".

Rekrutacja do służby przygotowawczej

30-03-2017
Wojskowy Komendant Uzupełnień w Kielcach informuje, że są wolne stanowiska dla osób, które nie pełniły służby wojskowej i chcą ochotniczo odbyć służbę przygotowawczą w korpusie szeregowych od 4 maja do 31 sierpnia 2017 roku.

Z Norwegii, Hiszpanii i Turcji do Kielc po doświadczenia

30-03-2017
Do naszego miasta przyjechali uczestnicy programu Erasmus+. Pochodzą z Norwegii, Hiszpanii i Turcji, a w swoich domach goszczą ich uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. J. Piłsudskiego w Kielcach.

Nauczyciele z Winnicy język polski szlifują w Kielcach

30-03-2017
Nauczyciele z Winnicy na Ukrainie po raz kolejny odbywali w naszym mieście kilkudniowy staż, połączony z warsztatami językowymi.

Wniosek na dofinansowanie termomodernizacji obiektów użyteczności publicznej w Kielcach w ramach ZIT

30-03-2017
Wniosek na termomodernizację obiektów użyteczności publicznej w Kielcach został dziś złożony do dofinansowania środkami unijnymi w ramach ZIT.

Za nami Demo Day w Kieleckim Parku Technologicznym

30-03-2017
Osiem start-upów, które zakończyły proces inkubacji w ramach platformy TechnoparkBiznesHub, prezentowało dziś wypracowane modele biznesowe podczas drugiego z cyklu Demo Day, który odbył się w Kieleckim Parku Technologicznym.

Wniosek o dofinansowanie na rozbudowę Ogrodu Botanicznego w Kielcach

30-03-2017
29 marca br. w Urzędzie Marszałkowskim złożony został wniosek o dofinansowanie projektu: "Rozbudowa Ogrodu Botanicznego w Kielcach w oparciu o endogeniczne zasoby dziedzictwa naturalnego".
1    1  2  3  4  5  6  7  8  9    22
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok : 2 lata