marzec

"Debata Oxfordzka" na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego

21-03-2017

Reforma szkolnictwa, bieżące tematy naszego regionu czy stres, jako wróg możliwy do pokonania - to tematy, które będą towarzyszyły kolejnej Debacie Oxfordzkiej.  Przedsięwzięcie zorganizowane zostało przez Studenckie Koło Naukowe Koncept, Koło Naukowe Prawa oraz Wydziałową Radę Samorządu Studentów przy współpracy ze Stowarzyszeniem Świętokrzyskie Centrum Mediacji. Wydarzenie rozpoczną warsztaty dla studentów Uniwersytetu Jana Kochanowskiego. Będą oni mogli wziąć udział w bezpłatnym szkoleniu pt. „Zostań przywódcą własnego stresu”. Poprowadzi je Izabela Buszewicz- mediator, Prezes Świętokrzyskiego Centrum Mediacji w Kielcach. Warsztaty mają na celu nabycie praktycznej wiedzy i umiejętności z zakresu radzenia sobie ze stresem. Następnie, o godzinie 13.00 odbędzie się debata, na której eksperci będą dyskutowali o reformie edukacji. Wydarzenie odbędzie się dziś w Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach.

Lato w Mieście 2019