marzec

Utrudnienia w ruchu

27-03-2017

Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że dziś w związku z meczem reprezentacji U21 Polska - Czechy  (początek meczu godz.17.00), od godz.14.00 do godz. 19.30 wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym w rejonie Kolporter Areny przy ul. Ściegiennego.

W godz. jw. zostanie wyłączona z ruchual. Legionów od skrzyżowania z ul. Krakowską do skrzyżowania z ul. Gagarina (zakaz nie dotyczy mieszkańców oraz służb miejskich). Ponadto zostanie wyłączona z ruchu ul. Sołtysiaka "Barabasza". Zamknięte dla ruchu będzie również skrzyżowanie ulic: Kwasa - Sołtysiaka, a także odcinek ul. Kwasa od bramy cmentarza do skrzyżowania w/w ulic. W związku z powyższym ul. Kwasa, na odcinku od skrzyżowania z ul. Mahometańską do bramy cmentarza będzie drogą bez przejazdu (ślepa).

Lato w Mieście 2019