Kontrast
Czcionka
English

ePUAP Facebook RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Urzad Miasta Kielce Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

winieta

marzec

Wiele ofert na targach pracy

28-03-2017

Zobacz w  Internetowej Telewizji Kielce

 

Dwie imprezy dla osób poszukujących zatrudnienia odbędą się w najbliższym czasie w kieleckim ośrodku wystawienniczym. Na 4 kwietnia Targi Kielce oraz AIESEC zapraszają na XI Ogólnopolskie Targi Pracy dla Studentów i Absolwentów Szkół Wyższych. Różnorodne propozycje przygotowało 30 firm. Jest ich więcej niż podczas ubiegłorocznej edycji tej imprezy. Targom Pracy dla Studentów i Absolwentów Szkół Wyższych towarzyszyć będzie Forum „Biznes, Edukacja, Rozwój”, na które zapraszają Targi Kielce, Stowarzyszenie AIESEC, Wyższa Szkoła Ekonomii, Prawa i Nauk Medycznych oraz Świętokrzyski Związek Pracodawców Prywatnych Lewiatan. Dla uczestników tegorocznej edycji przygotowano ponadto wiele warsztatów. Poświęcone są m.in. sztuce autoprezentacji oraz rekrutacji krok po kroku. Zgłoszenia na warsztaty przyjmowane są poprzez formularz na stronie http://partner.targikielce.pl/aiesec/... do 3 kwietnia 2017 r. Liczba miejsc ograniczona.Na targi będzie można dojechać bezpłatnie liniami nr 36 i 110.


Kolejna impreza adresowana do pracodawców, jak i osób zainteresowanych rynkiem pracy oraz rozwojem swojej kariery, zaplanowana jest na 12 kwietnia. XX Ogólnopolskie Targi Pracy, organizowane przez Miejski Urząd Pracy oraz Targi Kielce, są wydarzeniem o zasięgu międzynarodowym. Swój udział potwierdzili już wystawcy z Holandii, Irlandii Północnej i Niemiec. Zgłoszenia są przyjmowane jeszcze do 5 kwietnia, lista reprezentowanych państw może się więc jeszcze powiększyć. Uczestnicy targów będą mogli w tym roku po raz pierwszy odwiedzić „Strefę doradztwa” i porozmawiać z fachowcami o planowaniu swojej ścieżki kariery, przygotowaniu do rozmowy z pracodawcą, zasadach bezpiecznego wyjazdu za granicę, poprawić dokumenty aplikacyjne, a nawet zrobić zdjęcie do CV. Pomysłodawcą uruchomienia Strefy jest partner strategiczny XX Ogólnopolskich Targów Pracy - Wojewódzki Urząd Pracy w Kielcach. Przygotowano też wiele prezentacji przydatnych dla pracodawców, a poświęconych m.in. zasadom budowania marki, niezbędnej w dobie tzw. rynku pracownika, możliwościom uzyskania środków z Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych czy też metodom pozyskiwana właściwych pracowników na obecnym rynku pracy. W latach 2010-2016 w Ogólnopolskich Targach Pracy w Kielcach uczestniczyło 35 tys. osób. Oferty prezentowało 700 firm.

lista aktualności
Moje ciepło - nasze powietrze
ANKIETA
 Portal Idea Kielce
Idea Kielce
Nieruchomości w obszarze rewitalizacji - comiesięczny raport
Nieruchomości w obszarze rewitalizacji
Wycinka drzew i krzewów - zasady
Wycinka drzew i krzewów
Program usuwania i unieszkodliwiania z terenu Miasta Kielce wyrobów zawierających azbest
Program usuwania azbestu
Energia - programy niskoemisyjne
Energia
Karta Dużej Rodziny - strona MOPR
Karta Dużej Rodziny
Nowelizacja Prawa o Stowarzyszeniach
Prawo o Stowarzyszeniach - Nowelizacja
Zakończenie inwestycji - Sieć kanalizacyjna w oś. Ostragórka
Sieć kanalizacyjna w oś. Ostragórka
Zakończenie inwestycji - Sieć kanalizacyjna w oś. Baranówek-Kawetczyzna
Sieć kanalizacyjna w oś. Baranówek-Kawetczyzna
Gospodarka odpadami
Odpady komunalne
System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
SIPWŚ
Organizacje Pozarządowe w Kielcach
Organizacje Pozarządowe
Program EOG 2009-2014 w Kielcach
Program EOG 2009-2014 w Gminie Kielce
Urząd Miasta Kielce Kontakt
Rynek 1
25-303 Kielce

ul. Strycharska 6

25-659 Kielce

ul. Szymanowskiego 6
25-361 Kielce

Biuro Obsługi Interesanta: tel. 41 3676099, 41 3676509,    e-mail:

Email:    ||      ||  


Elektroniczna Skrzynka Podawcza - ePUAP

 

 

Deklaracja dostępności