marzec

Reprezentacja Polski U21 przegrała z Czechami

28-03-2017

Zobacz w Internetowej Telewizji Kielce

Piłkarska reprezentacja Polski U21 przegrała w Kielcach z Czechami 1:2. Mecz  odbył się wczoraj na Kolporter Arenie. Spotkanie było elementem przygotowań "biało - czewronych"  do UEFA EURO U21 Polska 2017.  W Kielcach podczas tego turnieju zagrają reprezentacje Polski, Anglii, Szwecji i Słowacji. Na Kolporter Arenie zobaczymy trzy mecze: Szwecja - Anglia (16.06.2017), Słowacja - Anglia (19.06.2017) i Polska - Anglia (22.06.2017).

Przypomnijmy, że w czerwcu finały Mistrzostw Europy UEFA EURO U21 Polska 2017 zostaną rozegrane w sześciu polskich miastach. To właśnie w dniach 16-30 czerwca kibice w Bydgoszczy, Gdyni, Kielcach, Krakowie, Lublinie i Tychach zobaczą największe młode talenty w Europie. Dwanaście reprezentacji zostało podzielonych na trzy grupy. Do półfinałów awansują zwycięzcy grup oraz najlepsza drużyna z drugich miejsc. Po fazie grupowej przyjdzie czas na półfinały, które odbędą się na Stadionie Miejskim przy ulicy Józefa Kałuży 1 w Krakowie oraz na Stadionie Miejskim przy ulicy Edukacji 7 w Tychach. Wielki finał Turnieju odbędzie się 30 czerwca w Krakowie.