marzec

Rusza Festiwal BOSS

28-03-2017

W dniach 28-30 marca w naszym mieście odbędzie się Festiwal BOSS. To największe w Polsce wydarzenie szkoleniowe dotyczące biznesu, które odbywa się cyklicznie na wszystkich najważniejszych uczelniach wyższych, w największych miastach naszego kraju. Projekt gromadzi aktywnych młodych ludzi, pragnących rozwijać się i spełniać w pracy zawodowej. Podczas tegorocznej edycji uczestnicy Festiwalu będą mogli wziąć udział w bezpłatnych wykładach, warsztatach i spotkaniach z ludźmi ze świata biznesu, którzy podzielą się z uczestnikami praktyczną wiedzą i swoim doświadczeniem.

Na Politechnice Świętokrzyskiej słuchacze będą mogli m.in. poznać działania network marketingu, przekonać się o tym, że strach ma wielkie możliwości czy dowiedzieć się jak osiągnąć sukces w procesie rekrutacji. Organizatorem Festiwalu BOSS jest największa studencka organizacja w Polsce zajmująca się kształtowaniem postaw przedsiębiorczych wśród młodych Polaków - Studenckie Forum Business Centre Club.

Więcej informacji na stronie kielce.festiwalboss.pl