marzec

Kolejne tereny w Bazie Ofert Inwestycyjnych

09-03-2017

Centrum Obsługi Inwestora  Urzędu Miasta Kielce wzbogaciło swoją Bazę Ofert Inwestycyjnych (mapa.invest.kielce.pl) o kolejne trzy nowe oferty nieruchomości. W Bazie Ofert Inwestycyjnych znajduje się obecnie 78 ofert inwestycyjnych z miasta Kielce oraz sąsiadujących gmin graniczących z miastem Kielce. Oferty pogrupowane są w kategorie: hale, biura  oraz  tereny inwestycyjne, do których dołączyły dwie nowe lokalizacje.

Pierwsza z nich to teren przy ulicy Świętokrzyskiej  w Kielcach o powierzchni 1,62 ha z możliwością powiększenia w przypadku zainteresowania inwestora. Teren objęty jest Planem Zagospodarowania Przestrzennego z przeznaczeniem na usługi komercyjne. Działka usytuowana jest w bezpośrednim sąsiedztwie drogi nr DK - 74. Istnieje możliwość przyłącza gazu, wody, kanalizacji czy elektryczności w odległości od 100 do 150 metrów. Drugi z terenów znajduje się na terenie gminy Morawica w miejscowości Bieleckie Młyny. Jego powierzchnia to 3,86 ha, a w PZP przeznaczony jest pod zabudowę przemysłową i usługi komercyjne oraz budownictwo mieszkaniowe. Teren jest w pełni uzbrojony tzn. na jego terenie znajdują się woda, kanalizacja, gaz i elektryczność. Teren usytuowany jest w bezpośrednim sąsiedztwie drogi gminnej, a odległość od drogi krajowej nr 73 wynosi zaledwie 1 kilometr. Do bazy ofert dołączył również obiekt znajdujący się w Kielcach na ulicy Długiej. Jest to teren o wielkości blisko 1,5 ha w pełni uzbrojony. Na terenie ponadto znajduje się budynek biurowo - magazynowy o łącznej powierzchni 900 m². Budynek posiada wszystkie przyłącza wraz z ogrzewaniem - stan techniczny został oznaczony jako do remontu, odświeżenia. Teren jest w całości ogrodzony i posiada drogę dojazdową.

Na stronie  www.invest.kielce.pl w bazie ofert inwestycyjnych Centrum Obsługi Inwestora działającym w Wydziale Rozwoju i Rewitalizacji Miasta Urzędu Miasta Kielce można zobaczyć pełną ofertę terenów, hal czy też powierzchni biurowych dostępnych na terenie miasta Kielce i Kieleckiego Obszaru Funkcjonalnego wraz z mapami, zdjęciami, wizualizacjami, a czasami filmami z lotu ptaka.