marzec

Nabór dla startupów na targi w terminie 28-30 marca

10-03-2017

Urząd Miasta Kielce - Centrum Obsługi Inwestora  rozpoczyna nabór startupów na targi odbywające się w terminie 28-30.III.2017. W tym terminie w Targach Kielce mają miejsce następujące wydarzenia: IV Targi Laserów i Technologii Laserowych STOM-LASER, IX Dni Druku 3D, XXIII Targi Przemysłowej Techniki Pomiarowej CONTROL-STOM, VIII Targi Technologii Antykorozyjnych oraz Ochrony Powierzchni EXPO-SURFACE.

Miasto Kielce, chcąc promować najlepsze innowacyjne pomysły biznesowe, zaprasza zainteresowane osoby do udziału w targach. Daje to możliwość autorom pomysłów na dotarcie do potencjalnych kooperantów, inwestorów, aniołów biznesu oraz kontrahentów, którzy mogą udzielić wsparcia w rozwijaniu i komercjalizacji pomysłów.

W konkursie mogą wziąć udział pełnoletni mieszkańcy województwa świętokrzyskiego. Z bezpłatnego stoiska skorzystają autorzy tych pomysłów, które zostaną najlepiej ocenione przez komisję konkursową. Dla wszystkich wyżej wymienionych wydarzeń targowych przewidziane jest jedno stoisko, jednak odwiedzający i wystawcy mają możliwość swobodnego przemieszczania się pomiędzy targami.

Zainteresowane osoby winny zapoznać się z Regulaminem Konkursu „Twój startup w Targach Kielce” oraz złożyć w terminie do 16 marca do godz. 11.00 formularz zgłoszeniowy (doręczony pocztą, osobiście lub w formie skanu nadesłanego na adres: coi@um.kielce.pl). Wybrane przez startup targi powinny tematycznie odpowiadać branży, w jakiej rozwija się startup.

Pliki do pobrania znajdują się w zakładce: "Dla startupów" (nabór dla startupów na targi 2017)

Wszelkich szczegółowych informacji udziela Centrum Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Kielce:

www.invest.kielce.pl/kontakt