październik

Startup Poland Camp - Kielce startuje

10-10-2017
Startup Poland Camp - to cykl wydarzeń, który wystartował we wrześniu w całej Polsce, a który ma na celu ożywienie lokalnej społeczności startupowej. Kielce są jednym z sześciu miast, uczestniczących w tym przedsięwzięciu.

Rozstrzygnięcie konkursu na hasło promujące Kielce

09-10-2017
KIELCE NA PRZYSZŁOŚĆ :) - to hasło autorstwa Dominika Kwiatka wygrało zorganizowany przez Urząd Miasta konkurs wśród uczniów szkół kieleckich na najciekawsze hasło promujące Kielce jako miasto dla ludzi młodych.

Pierwsze posiedzenie Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

09-10-2017
Prezydent Kielc Wojciech Lubawski przewodniczył dziś I posiedzeniu Miejskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego w Kielcach.

Startup Poland Camp - Kielce startuje

Utrudnienia w ruchu

09-10-2017
Miejski Zarząd Dróg w Kielcach informuje, że w związku z meczem piłkarzy ręcznych pomiędzy drużynami PGE Vive Kielce - Górnik Zabrze, który odbędzie się w dniu 10 października br. wystąpią utrudnienia w ruchu kołowym w rejonie Hali Legionów.

Najlepsi z Plastyka w DŚT

09-10-2017
Galeria Sztuki Współczesnej w Pałacyku Zielińskiego zaprasza na wernisaż wyjątkowej wystawy z cyklu: "Najlepsi z Plastyka”.

Prace Łukasza Prządki w "Wieży Sztuki"

09-10-2017
Galeria "Wieża Sztuki" w Kielcach zaprasza na wystawę malarstwa artysty z Wielkopolski - Łukasza Prządki.

Geopark na zielono

09-10-2017
Geopark Kielce już po raz trzeci dołączył do Ogólnopolskiej Kampanii Społecznej #17 milionów, organizowanej z okazji Światowego Dnia Mózgowego Porażenia Dziecięcego. Z tej okazji gmach Centrum Geoedukacji przez październik podświetlony będzie na zielono.
1    9  10  11  12  13  14  15  16  17    17
Najnowsze     Starsze niż : pół roku : rok