październik

Spotkanie TechKlubu w Kielcach

25-10-2017

TechKlub Kielce rozpoczyna kolejną serię spotkań poświęconych rozwijaniu i wdrażaniu nowatorskich modeli biznesowych oraz innowacyjnych technologii. Najbliższe spotkanie odbędzie się dziś o godz. 17.30 w Instytucie Dizajnu w Kielcach i poświęcone będzie zagadnieniom związanym z szeroko pojętym e-marketingiem.

W spotkaniu weźmie udział m.in. Jakub Pustuła - doradca do spraw marketingu Google Internetowe Rewolucje. Partnerem spotkania jest Miasto Kielce.

TechKluby tworzą platformę wymiany doświadczeń i dobrych praktyk dla osób ze świata pozarządowego, biznesu i nauki, które łączy chęć sięgania po nowe technologie. TechKluby obecne są w 16 miastach Polski, w tym w Kielcach. Dotychczas udział w spotkaniach wzięło kilkanaście tysięcy osób. Partnerem merytorycznym TechKlubów w Polsce jest amerykańska organizacja Nonprofit Technology Network.

Więcej informacji na temat spotkania: http://sektor3-0.pl/techklub/kielce/

Lato w Mieście 2019