październik

Meloweekend z Meloradio w Kielcach

26-10-2017

W najbliższą sobotę tj. 28 października do Kielc przyjedzie Meloradio – nowa stacja, która od 4 września br. zastąpiła Radio Zet Gold. Meloradio będzie grało w Kielcach w godz. 10.00-15:00. W tym czasie każdy, kto przyjdzie na Plac Artystów  będzie mógł napić się kawy, zobaczyć, jak powstaje program radiowy i wziąć udział w konkursie z nagrodami. Podczas audycji na żywo nadawanej z plenerowego studia Meloradia goście opowiadać będą o jedynych w swoim rodzaju, wartych odwiedzenia w Kielcach miejscach oraz aktualnych wydarzeniach kulturalnych, muzycznych i sportowych, odbywających się w naszym mieście. Transmisja z Kielc słyszana będzie w 22 miastach.