Kontrast
Czcionka
English

ePUAP Facebook RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce Urzad Miasta Kielce Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

winieta

październik

Rusza nowy system organizacji miejsc postojowych na terenie ŚCO

27-10-2017

W dniach 31 października  – 7 listopada 2017 r.  rozpocznie się wdrażanie nowego systemu organizacji płatnych miejsc postojowych na terenie Świętokrzyskiego Centrum Onkologii. Pobieranie opłat za miejsca postojowe rozpocznie się od dnia 8 listopada 2017 r. Z nowym Regulaminem można zapoznać się na stronie www.onkol.kielce.pl oraz przy wjazdach na teren ŚCO - w wersji skróconej.

 

Opłata za 1 godzinę postoju będzie wynosić 2 złote przez całą dobę i przez wszystkie dni tygodnia. Opłata dla pacjentów przebywających w ŚCO powyżej jednej doby wynosi 20 złotych za dobę (do trzech dni), a za każdą następną dobę po 10 zł.

 

Na terenie ŚCO będzie funkcjonować pięć automatycznych kas parkingowych, które znajdują się: obok wejścia do budynku głównego ŚCO, przy wjeździe głównym od ul. Artwińskiego (przy budynku Brachyterapii), przy wyjeździe nr 4 do ul. Kamińskiego (od strony Domu Pomocy Społecznej), w holu budynku Zakładu Medycyny Nuklearnej/PET oraz przy odstojnikach jodoterapii (naprzeciwko tylnego wejścia do budynku ŚCO). Punkty rabatowania znajdują się w Holu Głównym ŚCO (przy szatni) oraz w tunelu na poziomie -3.30 (przy skręcie do Kliniki Hematologii). Opłatę parkingową należy uiścić w kasie automatycznej bezpośrednio przed opuszczeniem miejsca postojowego. Po uiszczeniu opłaty należy w ciągu 15 minut opuścić parking. Po przekroczeniu tego limitu czasu, będzie naliczana opłata zgodnie z cennikiem.

 

Wolne od opłaty są:

  • pierwsze 30 minut,
  • przejazd dla karetek/transportu sanitarnego,
  • korzystanie z miejsc postojowych przez niepełnosprawnych pacjentów ŚCO (osoby te lub ich opiekun powinny przed wyjazdem z parkingu udać się do punktu rabatowania biletów),
  • 72 miejsca dla pacjentów otrzymujących chemioterapię dzienną (w tym 4 dla osób niepełnosprawnych – pacjentów ŚCO), wydzielone z ogólnej liczby płatnych miejsc postojowych. Informacji o lokalizacji tych miejsc będą udzielali uprawnionym pacjentom pracownicy obsługi parkingu przy wjeździe na teren ŚCO. Po wyczerpaniu tych miejsc dla pacjentów korzystających ze świadczeń chemioterapii dziennej w warunkach ambulatoryjnych opłata za godzinę postoju będzie wynosić 1 zł. Opłata zostanie zryczałtowana w punkcie rabatowania po okazaniu przez pacjenta biletu parkingowego z aktualną datą, podbitego w ośrodku/Klinice.

 

Dla pacjentów korzystających ze świadczeń radioterapii dziennej w warunkach ambulatoryjnych opłata za godzinę postoju wynosić będzie 1 zł. Opłata zostanie zryczałtowana w punkcie rabatowania po okazaniu przez pacjenta biletu parkingowego z aktualną datą, podbitego w ośrodku/Klinice.

 

Na terenie Świętokrzyskiego Centrum Onkologii zmieni się też organizacja ruchu i oznakowanie.

 

- Mamy nadzieję, że wprowadzone zmiany przyczynią się do uporządkowania ruchu i parkowania na terenie ŚCO oraz poprawią bezpieczeństwo pacjentów poruszających się wokół Centrum. Za ewentualne utrudnienia, które mogą wystąpić w pierwszych dniach dostosowywania się do nowej organizacji ruchu, serdecznie przepraszamy – mówi Wojciech Cedro, zastępca dyrektora ds. techniczno – inwestycyjnych ŚCO. Podkreśla, że sprawne działanie nowego rozwiązania zależy również od tego, czy korzystający z płatnych miejsc postojowych będą przestrzegali zasad ich użytkowania.

 

Na terenie ŚCO znajdują się 893 miejsca postojowe.

lista aktualności
Moje ciepło - nasze powietrze
ANKIETA
 Portal Idea Kielce
Idea Kielce
Nieruchomości w obszarze rewitalizacji - comiesięczny raport
Nieruchomości w obszarze rewitalizacji
Wycinka drzew i krzewów - zasady
Wycinka drzew i krzewów
Program usuwania i unieszkodliwiania z terenu Miasta Kielce wyrobów zawierających azbest
Program usuwania azbestu
Energia - programy niskoemisyjne
Energia
Karta Dużej Rodziny - strona MOPR
Karta Dużej Rodziny
Nowelizacja Prawa o Stowarzyszeniach
Prawo o Stowarzyszeniach - Nowelizacja
Zakończenie inwestycji - Sieć kanalizacyjna w oś. Ostragórka
Sieć kanalizacyjna w oś. Ostragórka
Zakończenie inwestycji - Sieć kanalizacyjna w oś. Baranówek-Kawetczyzna
Sieć kanalizacyjna w oś. Baranówek-Kawetczyzna
Gospodarka odpadami
Odpady komunalne
System Informacji Przestrzennej Województwa Świętokrzyskiego
SIPWŚ
Organizacje Pozarządowe w Kielcach
Organizacje Pozarządowe
Program EOG 2009-2014 w Kielcach
Program EOG 2009-2014 w Gminie Kielce
Urząd Miasta Kielce Kontakt
Rynek 1
25-303 Kielce

ul. Strycharska 6

25-659 Kielce

ul. Szymanowskiego 6
25-361 Kielce

Biuro Obsługi Interesanta: tel. 41 3676099, 41 3676509,    e-mail:

Email:    ||      ||  


Elektroniczna Skrzynka Podawcza - ePUAP

 

 

Deklaracja dostępności