październik

Targi i warsztaty dla branży kreatywnej - Instytut Dizajnu w Targach Kielce

23-10-2017

W dniach 25 - 26 października br. w Targach Kielce odbędą się targi Future Private Labels (Targi Marek Własnych), których współorganizatorem jest w tym roku Instytut Dizajnu. Będzie to wyjątkowa możliwość do spotkania się ze specjalistami od brandingu oraz właścicielami marek własnych. W ramach targów odbędą się warsztaty oraz debata, łącząca temat biznesu i designu. Wydarzenie ma przybliżyć jego uczestnikom profesjonalny proces kształtowania marki.

Targi Future Private Labels towarzyszą projektowi Forum Dobrych Praktyk, realizowanemu przez Instytut Designu, STGU i Targi Kielce przy wsparciu finansowym Ministersta Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Celem projektu jest szerzenie dobrych praktyk w zakresie wizerunku firmy, opakowań, odpowiedniej strategii brandingowej. FDP umożliwia zbudowanie platformy współpracy przedsiębiorców i specjalistów działających w sektorze kreatywnym. Ważnym elementem projektu jest wymiana doświadczeń projektantów z Polski z projektantami z innych krajów. Autorem i głównym koordynatorem projektu jest Judyta Marczewska, na codzień pracująca w Pracowni Komunikacji Wizualnej Instytutu Dizajnu w Kielcach.

www.futureprivatelabels.pl/pl/warsztaty/

Lato w Mieście 2019