ePUAP RSS BIP Jakość powietrza w Kielcach Komunikacja w jezyku migowym Free Hotspots Kielce ExpoCity Urzad Miasta Kielce UEFA EURO U21 Galerie zdjęć GEOPORTAL Inwestuj w Kielcach

styczeń

"Alicja w Krainie Czarów" przyjęta owacjami

31-01-2017
Owacjami na stojąco nagrodziła publiczność twórców i wykonawców widowiska „Alicja w Krainie Czarów”. Premiera spektaklu Kieleckiego Teatru Tańca odbyła się w sobotni wieczór. Na Dużej Scenie wystąpiło ponad 60 tancerzy i uczniów Szkoły Tańca KTT.

"Alicja w Krainie Czarów" przyjęta owacjami

31-01-2017

Kolejne spotkania z instruktażem palenia w piecach

31-01-2017
Komenda Straży Miejskiej w Kielcach zaprasza mieszkańców Kielc na kolejne spotkania poświęcone ekologicznemu i ekonomicznemu paleniu w piecach. Odbędą się w niedzielę, 5 lutego.

Kielczanie obronili tytuł mistrzów Polski

31-01-2017
Mistrzostwa Polski Szkół Budowlanych w Halowej Piłce Nożnej Chłopców, a jednocześnie - XII Memoriał Henryka Sękowskiego odbyły się w Kielcach. Drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 z Kielc obroniła ubiegłoroczny tytuł mistrza kraju.

Otwarto Środowiskowy Dom Samopomocy

31-01-2017
W Kielcach powstało kolejne miejsce, które jest przystanią dla osób niepełnosprawnych czy samotnych, a w przyszłości ma poszerzyć działalność o kolejne, niezwykle potrzebne funkcje. Działalność rozpoczął Środowiskowy Dom Samopomocy typu C.

"Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych" - rejestracja trwa

31-01-2017
26 lutego 2017 roku Fundacja Wolność i Demokracja po raz piąty organizuje projekt „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”.

Gastrotour z Food Think Tank w Instytucie Dizajnu

31-01-2017
Niecodzienne wydarzenie będzie miało miejsce w Instytucie Dizajnu. W dniach 6-7 lutego 2017 r. odbędzie się Gastrotour z Food Think Tank – wrocławską Fundacją, której celem jest szeroko rozumiana edukacja ściśle połączona z kulinariami.

Cenne pamiątki trafią do OMPiO

31-01-2017
Fundacja „Niezłomni” im. Zygmunta Szendzielarza „Łupaszki” przekaże dla Ośrodka Myśli Patriotycznej i Obywatelskiej przedmioty znalezione podczas poszukiwań ukrytych mogił w Zgórsku.
1  2  3  4  5  6  7  8  9    17
Budżet Obywatelski

Email: +48 41 36 76 557, 41 36 76 571

spełniającego wymagania norm PN-EN ISO 9001:2009, PN-ISO/IEC 27001:2014-12 i Wymagań Systemu Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym